Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt velem anyukám?

Miért csinálja ezt velem anyukám?

Figyelt kérdés

Anyu mindig kiabál velem mindenért. És ez nem túlzás.Múltkor kicsit tovább aludtam (9-ig),mert éjjel nem tudtam aludni és az volt a baja hogy amíg én pihenek ő mindent megcsinál stb. Pedig miután felébredtem segítettem volna neki.

Szerintem sok mindenben segítek neki, mert a tesómra is én vigyázok egész nyáron, itthon takarítok....és mindig az a baja, hogy én nem csinálok semmit és elkezd kiabálni velem. Tesómmal picit összeveszek és azért is csak velem kiabál és legtöbbször pofont is kapok. (Ő azt mondja azért mert visszabeszéltem, pedig én csak el akartam mondani neki a helyzetet). A barátnőinek azt mondja mindig, hogy én zűrös kamasz vagyok. Pedig én nem érzem magam annak. Nem járok el sehova, iskolaidőben rendesen tanulok és amíg nem végzek nem is csinálok mást, nem cigizek és egyéb ilyen dolgok...Nem nagyon értem ezt. Lehet velem van a baj, de én mindig próbálok a kedvére tenni, de nem lehet. Bármit is csinálok vagy rosszul csinálom, vagy nem hiszi el hogy megcsináltam.


Bocsánat a hosszú szövegért.

14/L



2016. júl. 1. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Mivel apukadrol egy szot sem ejtettel, tartok tole hogy anyukad a frusztracioit rajtad vezeti le. Mivel beszelni ezek szerint nem tudsz vele, azon legyel, hogy minel kevesebb dologba tudjon belekotni, es tanulj ugy es annyit, hogy a leheto leggyorsabban a sajat labadra tudj allni es elkoltozni.
2016. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam semmit apukámról mert elválltak,de én nem szeretnèk odaköltözni hozzá. Kb. annyit beszèlgetünk hogy szia hogy vagy? Jól. És ennyi.
2016. júl. 1. 13:08
 3/7 anonim válasza:
Ha lehet, akkor probalj meg a nagyszuleiddel beszelni, hatha ok tudnak hatni anyukadra.
2016. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyukám szülei meghaltak. Apu szüleit pedig nem nagyon bírja anyu.
2016. júl. 1. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az uvoltozes nem zavar akkor hagyd figyelmen kivul. Tegy ugy mintha megertened vagy magadra venned aztan fejlodj. Tanulj, foglalkozz magaddal, es ne kovesd el ezt a hibat kesobbiekben. Ne veszisd el onmagad es meglatod idovel javulni fog a helyzet. Hogy sajat peldat mondjak nekem ugy 6- 8 evbe telt hasonlokat vegigturnom es megjegyeztem h a feszkomat ha lesz is mashol vezetem majd le. Keress magadnak valami sportot vagy zenelj. Az emberek sokszor keptelenek megvalni problemaiktol. Ha ezt megerted akkor a te helyzeted mar is jobb. Jarj nyitott szemmel de ne lassak hogy te latsz.
2016. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ismerős a helyzeted. Az én "anyám" is ilyen volt velem csak ő vert is mindenért. Azt hozzá kell tennem , hogy a pelusom is mama cserélte mert "az undorító" . Bár mi mamanál lakunk bár ő nem sokat volt ott

az "anyám " nem takarított főzött( 43 évesen probált meg először panírozni tojas zsemlemorzsa liszt) mikor rá szoltam hogy azt nem úgy kell fogta és megvert. + hónap híjján töltöttem volna a 15 öt , Ő elküldött ha vissza mentem megvert kitett volt hogy agyrázkódásom lett. Barátnőknél laktam mindezt pénz nélkül , majd később a barátomnál , majd szakítás után barátnőnél és most 17,5 évesen egy olyan férfinél akit nehezen megy elviselni .


Szóval jó szándékból mondom légy a csicskája és meg se szólalj! Tanulj tanulj és tanulj menj olyan suliba ahol van intenzív beszél az igazgatóval mi a szitu és Igy a 4 évet 2 alatt fogod elvégezni és léphetsz tovább.


Bármi rossz van gondolj arra , hogy lehetne rosszabb is... ha pedig mélyponton vagy feküdj le a padlóra és " probálj eggyé olvadni" vele ez nyugtató hatású. Kitartást!!!

2016. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hàt próbálkozok...
2016. júl. 1. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!