Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Összeverekedtem apámmal,vagyis nekem jött mikor foztem mert azt mondja h en semmit se csinalok,es utana megutott es en megloktem es megint megutott, es en nagyon utalok itthon lenni mar regota,mert ki nem allhatom az apamat,nem is tekintem annak mert ugy banik velem meg a csaladdal mint a kutyavalal,allandoan csak parancsolgat szepem nem tud szolni az emberhez es ha megmondjuk a magunket neki all feljebb,ma is mondtam neki h nincs joga megutni meg parancsolgatni,es azt mondta de mert az apam..mit tehetek?en elakarok itthonrol kerulni,de ugyse engedne,de en mar nem birom itthon..

17/l


2016. júl. 2. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyámügy, gyerekvédelmi izé, rendőrség. Válassz legalább egyet. Esetleg kollégium.


Másik meg hogy törvényileg nincs joga bántalmazni.

2016. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ki kell hívni a rendőröket,hogyha ilyet csinál.

egyébként anyukád hol van ilyenkor? miért van ezzel az emberrel?

2016. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kollégista vagyok,de most nyáron nem tudok az lenni..de most egyszeruen menjek el?azt nem engednek..

Nem tudom miert van vele,pedig anya teljesen ellentete..

2016. júl. 2. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha súlyos a bántalmazás akkor orvosi látleletet is érdemes beszerezni
2016. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem súlyos,nem látszanak,csak érzem kicsit.
2016. júl. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!