Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitsegetek szeretnem kerni...

Segitsegetek szeretnem kerni nagyon fontos mas lehetosegem nagyon nincsen. Meg akarom talani az igazi anyukamat. Milyen lehetosegek vannak ra? Lehetoleg olyanokat amivel tenyleg megyek is valamire Tobbi lent.

Figyelt kérdés
szoval az van hogy orokbe vagyok fogadva! De a gyamugy altal mivel betoltottem a 18.at ezert probaltam keresest inditani az igaza anyukam fele.. ok azt mondtak hogy mivel nem a bejelentett lakcimen el ezert nem tudnak tovabbaikban mit csinalni. De ezt en nem hiszem el biztos van valami mas lehetoseg ami alapjan megtalalhatom.. Igaz hogy csak a nevet tudom de csak van valami. Elore is koszonom
2016. júl. 3. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"nem a bejelentett lakcimen el ezert nem tudnak tovabbaikban mit csinalni. De ezt en nem hiszem el biztos van valami mas lehetoseg ami alapjan megtalalhatom" Más lehetöség ezer is van, de a gyámügy nem nyomozo hatoság. Hidd el csak, hogy ök nem tudnak mit csinálni.
2016. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%

RTL Klub: KERESEM A CSALÁDOM


Magánkopó. (Nem lesz olcsó!)


Komolyabb rangú zsaru ismerős,vagy bármilyen hivatali ügyintéző ismerős,főleg adóhivatali,TB vonalon.


Telefontársasági ismerős,mobilja csak van és talán a nevén.


Elutazol a legutóbbi ismert címére és kérdezősködsz.

2016. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az a gond hogy a holgy bent azt mondta hogy a lakcimet se adhatjak ki.. :/ es hat nem tudom.. ezek a musorok nem igazam bizom bennuk.. de kitudja.. sajnos ilyen ismeretseggel viszont nem rendelkezem.. koszonom azert :)
2016. júl. 3. 13:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Először is ragadj egy nyelvtankönyvet!:)


De a viccet félretéve, akik örökbe fogadtak szüleid, nekik tudniuk kell, hogy kik az igazi szüleid! Álltalában mielőtt örökbe add egy szülő vagy beadja gyermekotthonba a gyermeket megvannak az információk az igazi szülőkről az otthonban! És ha valaki örökbe szeretne fogadni valakit, arról értesíteni kell nekik az igazi szülőket, és mielőtt elhozzak a gyermeket a gyám/nevelőszülő és az igazi szülők előtte talalkoznak!

Tehát a gyámodat kérdezd meg!

Tudom mi zajlik egy ilyennel mert uncsim fogadott gyerek!


Illetve az RTL-en van egy műsor, hogy "Keresem a családom"(vagy valami ilyesmi a címe, nem vagyok benne biztos) ott megpróbálhatod! Mert írtad, hogy tudod a névét már eltudnak indulni keresni:) ha esetleg van egy képed róla vagy ha otthonba adtak és onnan hoztak! Minden info segít ilyenkor!:)

Remélem segítettem!

Írj ha kérdesed van!

Sok sikert;))

2016. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

a csopp kis gond csak az hogy amikor megszult engem 16 eves volt es ott hagyott a korhazban.. tehat a korhaz altal kerultem be otthonba.. titkositott orokbe fogadas volt ahol az "igazi" szuloktol konkretan senki se jelent meg igy semmi konkretat nem tudunk rola.. gyamom az nincsen es nem is volt csak az orokbe fogadott szulok es ok mint mondtam nem tudnak semmit mert nem jelent meg senki a masik oldalrol a targyalason..

Erosen gondolkodom ezen a musoron.. de tenyleg csak egy nevet tudok se kep se semmi azzal tudnak barmit is kezdeni vajon?

koszonok eddigi mindent :)

2016. júl. 3. 13:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudod a nevét, ha titkosított örökbefogadás volt?
2016. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

kamuszagot érzek...

Honnan tudod a nevét? Azt meg pláne, hogy 16 volt (nálunk van a családban örökbefogadott baba, semmit nem árultak el a szülőkről, nem kort és nevet...)

Szerinted elhiszem, hogy a gyámügy kinyomozta neked a mostani címét, odamentek, majd közölték veled, hogy sorry, nem is ott lakik?

2016. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Furcsa a történet. Nevet nem ad ki a gyámügy, 18 éve pedig ritka volt a nyílt örökbeadás így kétlem, hogy a szülők mondták volna meg a nevét.


Hivatalosan annyit tesz a gyámügy, hogy levelet ír a szülőanyának és közli vele, hogy a gyereke szeretné felvenni vele a kapcsolatot.

Ha anyuka eltűnt a földszínéről, vagy mellőzi a levelet nem tehetnek semmit.


Magánnyomozóval lehet esetleg kerestetni anyukát, de az nem a gyámhivatal feladata.

2016. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Keress rá a facebookon ha tudod a nevét, hátha... Ott már lassan minden második ember fent van.
2016. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszi tenyleg a jofejseget.. Miert annyira lehetetlen h tudom a nevet meg h hany eves volt?! Istenem komolyan mondom h a mai emberek mar mindenben a kamut latjak.. mar bocsi nem szemelyeskedes de akkor is.. A facebookkal csak az a gond h kb. 20 olyat adott ki.. Eleg gyakori neve van sajnos.. Es en egy arva szoval nem mondtam h a gyamugytol tudom az "adatait"..
2016. júl. 4. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!