Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy el szeretnék menni egy előadásra?

Figyelt kérdés
Tudom, nem nagy dolog egy ilyet elmondani, de én inkább az az itthon ülős fajta vagyok és nem olyannak ismernek a szüleim, hogy én el akarjak menni bárhova is. Viszont lesz Decemberben Szabó Péternek az Áttörés című eseménye/előadása és mostanában elkezdett érdekelni az önfejlesztés. A jegyet fizetném magamnak, csak nem tudom, hogy hogy adagoljam be a szüleimnek ezt a dolgot. 16/F

2016. júl. 3. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Anya, apa. Lesz ez az eloadas es szeretnek elmenni. A jegyet magam fizetem, ekkor megyek, akkor jovok.

Ennyi. Nem kell tulspilazni.

2016. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, rád is fér az önfejlesztés!

Ha ilyen csip csup üggyel problémáid vannak, akkor mi lesz, ha azt kell mondani, anya a barátnőm ma itt aludna nálunk? (nem bántalak)

2016. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, van még 5 hónapod, hogy elmondjad, így előadod nekik, biztosan elengednek.
2016. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van. :) Utolsó: Azért "sürgetem" a dolgot, mert hamarosan 10 helyett 20 ezer lesz egy alap jegy. :)
2016. júl. 3. 18:30
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem lehet megértőbbnek lenni a kérdezővel? Nyilván nem azért okoz gondot a kérdezőnek, hogy elmondja, mert úgy gondolja tök normálisan fogadnák a hírt.
2016. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléjük állsz, és elmondod ezt, amit leírtál :) Nem fognak harapni, nyugi :)
2016. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 sali444 válasza:
66%

én már rég megvettem a jegyem de nagy valószínűséggel nem fogok elmenni rá... ha lecsúszol a 10 ezres jegyről eladom az enyémet ennyiért neked csak ne félj a szüleid elé állni ;)

elérhetőségem: alex444@freemail.hu

2016. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, miért, de úgy érzem, szégyelled a szüleid előtt, hogy milyen előadásra mész. Erre csak annyit tudnék mondani, hogy én nem ismerem az urat, és ha nem írod utána, hogy önfejlesztés a téma, én azt hittem volna, hogy komolyzenei koncertre mész.

16 évesen elég nagy vagy már ahhoz, hogy egyedül utazz Debrecenbe, főleg, ha csak egy napra mennél. A saját pénzed meg arra költöd, amire akarod, még akkor is, ha zsebpénz gyanánt tőlük kaptad.

Ha fontos neked az előadás, állj a sarkadra, és hozz fel érveket mellette :) Szerintem a jegyet nyugodtan megveheted még most, addigra úgyis meggyőzöd őket valahogy.

2016. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, most látom, hogy nem Debrecen, hanem december :D
2016. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem voltam azaz eljárkålós fajta,de ha mègis elakartammenni valahovå akkor:elmentem,és mondtam,hogy majd mikor jövök.
2016. szept. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!