Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne elmondanom itthon, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Szülő-gyermek kapcsolat, mert a szüleimmel élek. :D

Nos, nem maga a tény jelent gondot. Hanem az, hogy így is rengeteg probléma van velem, mintha biológiailag programozottan gyilkolnám saját magam: pszichiátriai gondjaim vannak, rossz a szívem, a vesém, a gerincem és a jobb térdem és bokám tizenévesen tropa, a pszichés állapotom folyamatosan romlik. Kollégista vagyok, és volt már olyan erős dühkitörésem, hogy be akartak vinni pszichiátriára. :/

És azért félek a dologtól, mert így is kész csoda, hogy elviselik ezeket, és magamról tudom, mennyire ki tudja az embert borítani már egy jelentéktelen hír is.


2016. júl. 4. 00:51
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én elmondanám, hiszen nagyon sok mindent megtettek érted a szüleid, fontos az őszinteség. Arra viszont figyelj, hogy kíméletesen, lassan mondd el, amikor nyugodtak, nem zaklatottak.

A reakció a szüleidtől függ, bár ha ennyi probléma mellett felneveltek, biztos nagyon megértőek lesznek, emiatt ne aggódj!

2016. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. júl. 4. 01:06
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én mindenképpen elmondanám a helyedben. Már csak azért is, mert ahogy nem kell titkolóznod, úgy fog javulni a pszichés és remélhetőleg a fizikai állapotod is.
2016. júl. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Ezeket a"problémákat"is elfogadták,illetve a gyerekük vagy,ha fogalmuk sincs róla,biztosan meglepődnek,de nem hiszem hogy kiborulnak és talán a pszichés állapotod is javulna ha elmondanád nekik.

Sok szerencsét hozzá,nem hinném hogy gond lesz. :)

2016. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
67%

Szerintem is mindenképpen mondd el :)

Lány vagy vagy fiú? Hány éves?

2016. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Mondd el mindenképp! A gyerekük vagy, persze hogy elviselik ezt a sok problémát, ők a szüleid és te vagy nekik a legfontosabb. Mi okozza ezeket a dühkitöréseket? A pszichés állapotodon lehet javítani, addig próbáld meg még nem hatalmasodik el rajtad teljesen.
2016. júl. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
5. Ha meleg akkor fiú/férfi ha leszbikus akkor lány/nő
2016. júl. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

7-es nem kéne okoskodnod, ha te sem tudod, mert csak magadat égeted.

Homoszexuális a hivatalos megnevezés.

Mindkét! nemre használják, hogy meleg, de leszbikusat csak a lányokra.

2016. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémás vagy, szerintem -ha tudod- ettöl kiméld meg szüleidet.
2016. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!