Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék elrontották a mobiloma...

.:MaRRz:. kérdése:

Anyámék elrontották a mobilomat, és nem akarják kifizetni. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elázott a mobilom, viszont pici volt folt rajta. Átfordítottam a másik felére, hogy csurogjon ki belőle. Mondtam nekik, hogy ne nyúljanak hozzá, erre mit csinálnak? Megfordítják. Átcsurgott a víz teljesen a másik felébe.. teljesen használhatatlan. Nem használtam sokat, de attól még én vettem. A szüleim meg nem akarják vállalni érte a felelősséget... most ez milyen példa tőlük???

#mobil #mobiltelefon #szülő #elromlott mobil #szülők rontották el
2016. júl. 4. 09:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

HA működik, akkor nem rontották el. Valld be, hogy csak egy új telefont szeretnél kicsikarni tőlük.

Amúgy meg, biztosításról hallottál már?

2016. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem a szüleid rontották el hanem te.
2016. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A víz csak akkor tudja elrontani, ha közben áram alá helyezték (pl töltő, bekapcsolás). Ha ők át fordították, azzal nem tettek nagy gondot. Ha te megpróbáltad bekapcsolni akkor te rontottad el. Ha hagyod kiszáradni akkor meg jó lehet.
2016. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
46%
Bennem egy ilyen olyan mély nyomot hagyna, hogy pszichopatává válnék és meggyilkolnám a szüleimet. Akkor megnyugodna a lelkem.
2016. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
jaj már itt van vegyél egy ilyet nem nagy összeg, azt tudsz telefonálgatni ! [link]
2016. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Tisztára olyan mintha mindenki elfelejtett volna olvasni. Írta, hogy ő vette és, hogy direkt mondta nekik, hogy ne fordítsák meg. Tedd egy nyitott zacskó rizsbe pár napig és reménykedj. Ha levehető a hátlap akkor szétszedve.
2016. júl. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Te rontottad el nem a szüleid már eleve akkor, amikor beázott. Egyébként az enyém is egyszer így járt, de amikor megszakadt újra használhatóvá vált. A helyedben még nem mondanék le róla. Az enyém egy hétig száradt és addigra már vettem egy újat, de teljesen feleslegesen, mert csak ki kellett volna várni, amíg megszárad. :D
2016. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
87%
És erre mit mondtok! Nekem az ez előtti telefonon Sony Xperia T abból nem lehetett kl venni az akksit! És ha az ázott volna be akkor azt hogy lehetett volna meg menteni???
2016. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16%
Ki lehet venni abbol is,csak te neked van 1 agysejted
2016. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 duduca válasza:
70%
5-ös válaszoló! Nem kell egyből letámadni. Itt vagyok például én 14 évesen, nincs önálló keresetem, a szüleimnél lakom, most fejeztem be az általános iskolát, de a telefonomat én vettem magamnak május végén. Szilveszter óta arra gyűjtöttem mert a szüleim nem terveztek nekem 70.000.- értékben telefont venni. Így a családi alkalmakra kapott pénzt gyűjtögettem, és a konfirmációm alkalmával össze is gyűlt az összeg. Attól hogy a szüleinél lakik, nem feltétlen vették ők a telefont. Elnézést hogy nem a kérdésre válaszoltam, de kiakaszt amikor a generációnkat általánosítják és minősítik :D
2016. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!