Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámék elrontották a mobiloma...

.:MaRRz:. kérdése:

Anyámék elrontották a mobilomat, és nem akarják kifizetni. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elázott a mobilom, viszont pici volt folt rajta. Átfordítottam a másik felére, hogy csurogjon ki belőle. Mondtam nekik, hogy ne nyúljanak hozzá, erre mit csinálnak? Megfordítják. Átcsurgott a víz teljesen a másik felébe.. teljesen használhatatlan. Nem használtam sokat, de attól még én vettem. A szüleim meg nem akarják vállalni érte a felelősséget... most ez milyen példa tőlük???

#mobil #mobiltelefon #szülő #elromlott mobil #szülők rontották el
2016. júl. 4. 09:54
1 2 3
 21/21 Dani921 válasza:
70%
Gyerek. . . Ha még élne az édesanyám, akkor nagyobb kaliberű bűnt is megbocsájtanék neki, minthogy átfordítja a telefonomat a másik oldalára. Ez a hiszti valami vicc. Röhej ha mondom. Szinte fillérekért lehet már venni új okostelefont. Vagy követelheted a szaros telefonodért a pénzedet, toporzékolhatsz állat módjára, s talán egy idő után kifizetnék neked a telefonod reális, tehát a töredék árát, mert ugyebár az korábban elázott. És hogy mivel lenne neked jobb? Egy említésre se méltó telefon töredék árával. Csak emellé valószínűleg nem párosulna egy iszonyatosan nagy lelkiismeret furdalás. És ez az, ami szomorú. Szívből sajnállak, hogy nem vagy tisztában az élet azon kincseivel, amikért valóban érdemes küzdeni, és szívből sajnálom a szüleidet, amiért így elkorcsult a gyerekük. Annak viszont örülök, hogy most nincs mivel kiírnod az üzenőfaladra, mekkora csicskáknak is tartod azokat az embereket, akik vélhetően a legjobban szeretnek. Szvsz.
2016. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!