Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mondjam, hogy mi inkább...

Mondjam, hogy mi inkább szállodába megyünk, vagy ne is menjünk apáékkal nyaralni?

Figyelt kérdés

Sosem hívtak magukkal sehová (másik családja van), de most, 13 évvel a válás után igen...

Viszont a nyaraló olyan, hogy lent van egy nagy szoba, fent pedig két kicsi, egymással szemben, de nincs rajtuk ajtó és 2-2 egyszemélyes ágy van. De mi a barátommal így nem szeretnénk menni, mert külön nem alszunk, egyszemélyes ágyon pedig nem férünk el ketten, mert hiába vagyok picike, álmomban forgolódok, rugdosom.

Ezért arra gondoltam, hogy van egy nagyon jó hotel közel ott, ahol apáék lesznek és kivehetnénk ott egy szobát, vagy végső esetben a barátomék nyaralójába megyünk, bár az 20 km, de kocsival kb 10-15 perc.


Sértő lenne szerintetek? Vagy mondjam inkább, hogy nem megyünk?

Csak azért, mert már azon is volt egy kis vitánk, hogy jön a barátom és nem szeretnék újabbat.


2016. júl. 4. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen jól gondolkodsz. Úgysem az ott alvás a lényeg, hanem hogy együtt legyetek apukádékkal. Estére meg visszamentek a szállodába, vagy a barátodék nyaralójába. Ha 20 km, akkor ott aludnék, még pénzt is spóroltok, nyugtotok is lesz éjszaka. Ha ez így nem tetszik nekik, nem mentek és kész. Nem kell túlbonyolítani. Szerintem nem sértő egyáltalán.
2016. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Mehettek szallodaba vagy a baratodek nyaralojaba is, ha nektek ugy kenyelmesebb. Viszont öszinten szolva nem ertem, nehany napot nem birtok külön agyban aludni? Vagy esetleg nem lehet az agyakat összetolni?
2016. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár szálloda, akár külön szálló, gondolom felnőttek vagytok és van rá pénzetek is, a szülőkkel meg megbeszélitek, hol és mikor lehetnek közös programok. Mi úgy szoktuk megoldani, hogy házat bérelünk, előre kérdezzük, hány szoba, mert nekünk van három gyerkőc is, és ők külön szobában vannak mellettünk, a nagyszülők megint külön szobában, és csak ajtóval rendelkezőt bérelünk ki.
2016. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha már alapból csak betoltad oda a pasidat, ők nem is akarták hogy menjen, akkor inkább ne menjetek
2016. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Próbáltunk már úgy aludni, hogy két egyszemélyes ágyat toltunk össze, a vége az lett, hogy én hajnalban beestem közéjük. Nem volt túl kellemes...

Ráadásul ott ajtó sincs, szóval kb. semmit nem tudnánk csinálni.

Nem "betoltam" a barátomat, minden családi nyaralásra együtt megyünk. Arról nem tehetek, hogy az apám erről nem tudott, mert eddig alig beszéltünk.


Én 17, ő 18, de a pénz nem lényeg.

2016. júl. 4. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Kiránduláskor mit akarnátok csinálni? :D Egész napos túrázások, stb... után az alváson kívül nem sok mindent tudok elképzelni, hulla fáradtan.
2016. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak azért, mert már azon is volt egy kis vitánk, hogy jön a barátom és nem szeretnék újabbat.


Tehát benyomtad, mert ők nem akarták hogy ott legyen a CSALÁDI nyaraláson, mikor nem a család része. 17 évesen pár napot kibírhatnál nélküle.

2016. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mi nem igazán vagyunk az a kirándulós típus, inkább a pihenős, napozós fajtához tartozunk. Nálam a nyaralás nem arról szól, hogy hulla fáradt vagyok és egész nap megyek. Ha ez a célunk, akkor körútra megyünk.

Nekem Ő igenis a család része és ideje, hogy ezzel az apám is megbarátkozzon. Tekintve, hogy a barátomat százszor jobban szeretem, mint őt valaha fogom.

2016. júl. 4. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem a válaszadókat mi is már az első perctől fogva úgy tekintettünk egymásra a férjemmel hogy összetartozunk. 18 évesen jöttünk össze, és igen együtt mentünk nyaralni, nem bírtunk ki egymás nélkül 1 napot sem, és igen szerettük rettentően a zárt ajtókat, akár csináltunk valamit akár nem. Nálunk a családi nyaralás az őt is jelentette. Senki soha nem tette szóvá a családban. és most közel a 11. évfordulónkhoz még mindig hasonló a helyzet. Nem is szeretnék még csak külön ágyon sem aludni. Le lehet pontozni de mi azok a nyálas, mindig együtt lévő pár vagyunk. Úgyhogy kérdező én teljesen megértelek, a helyedben el sem mennék erre a nyaralásra, mert úgy sem lesz jó. Kezdjetek ismerkedni apáddal, de ne közös családi nyaraláson, úgy sem sül el jól. Én lemondanám a helyedben, apád úgy is azt fogja szajkózni hogy a pasiddal töltötted végig az időt. Találj ki valami jó indokot és ne menjetek el.
2016. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a barátomat százszor jobban szeretem, mint őt valaha fogom.---

akkor menjetek külön kirándulni, azt mondtad, a pénz nem gond számotokra, igaz, rejtély, hogy honnan két kiskorúnak ennyi pénze, ami nem a szülőktől van, de akkor menjetek...

2016. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!