Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-12 hónapos babával ha...

8-12 hónapos babával ha nyaralni mentek pl. Balatonra, vagy szállodába hogyan alakul a napirend? Milyen egy átlagos nap?

Figyelt kérdés
Pl. délelőtt, vagy inkább délután mentek a strandra, változik-e az alvásidő, a parton altatjátok, vagy bementek a házba, mit eszik, stb.

#nyaralás #napirend #8-12 hónapos
2012. júl. 8. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ragaszkodtunk a napirendhez!

Ha kimaradt egy alvás, nem borult fel a világ, este hamarabb elaludt.

Délelőtt délután lejártunk fürödni, vittük a babakocsit, abban alud a parton.

Siófokra járunk, szuper játszótér van a kikötőnél.

Este babakocsiban letoltuk a sétányra, éjféli lent voltunk, szépen aludt, mi meg beültünk valahová enni inni egyet.

Üveges kaját vittem a gyereknek, vagy olyat rendeltünk a parton amit megevett.

2012. júl. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A napirend lényegesebb elemei maradtak - nagyjából akkor aludtak, akkor fürödtek este, akkor ettek stb. amikor szoktak, persze csúszások előfordultak.

Mivel a gyerekeim remekül aludtak babakocsiban, így nem volt muszáj alvásidőre visszaérni a szállodába, csak mindenhová vittünk magunkkal babakocsit, az megoldotta a dolgokat.

A napközbeni programot mindig aktuális kedvünk szerint alakítottuk, mikor mihez volt kedvünk.

Kaja: a hotelekben többnyire van olyasmi, amit a baba is ehet (bababarát holtelben még babamenü is akad), de 12 hónaposan a gyerekeink már amúgy is mindent ettek. Amikor még kisebbek voltak, akkor mindig vittem magunkkal bébiételt, az étteremben szívesen megmelegítették, meg mindig vittünk magunkkal bébiételmelegítőt, vízforralót itthonról, hogy a szobában is tudjak gyorsan enni-inni adni nekik, ha szükséges.

Nagyon szívesen nyaraltunk szállodákban babával, nagyon kényelmes tud lenni, és eddig mindenütt nagyon figyelmes volt a személyzet is, Tapolcán a Pelionban, Hajdúszoboszlón és Visegrádon a Silvanusban különösen szép élményeink voltak babákkal. :-)

2012. júl. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónapos babóval voltunk Horváto-ban tavaly. Semmi extra nem volt, talán az az egy, hogy általában reggelikor még aludt és ebédkor is. Ilyenkor mi a férjemmel felváltva mentünk enni a szállodában, de baráti házaspárral voltunk, úgyhogy soha senki nem evett egyedül. Délelőtt sétáltunk, délután strandoltunk, imádta a tengert. Vacsi után megint séta, este 9 felé került ágyba. Jól bírta! :)
2012. júl. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Valahogy így képzelem én is. Csak amiatt aggódtam kicsit, hogy lesz még 3 nagyobb gyerek (1 saját), akikhez azért alkalmazkodni kell valamennyire, hiszen ők is nyaralnak :) De ha azt mondjátok, bírják a gyűrődést, akkor az enyémnek is menni fog, eddig legalábbis edzésben tartottuk.
2012. júl. 9. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
igaz én nekem 4 hónapos kislányom , de azért elmondom a tapasztalataimat :) Mi a balcsin nyaraltunk és a ház kb. olyan 5 percnyire volt a partól , úgy, hogy nem volt messze... mi minden d.e lementünk fürödni a strandra és általába ez az jelenti , hogy 11-15 lenn voltunk ott is ebédelni is ott ebédeltünk . Hát amikor éhes volt akkor vagy ott megszoptattam egy kendővel vagy pelusal letakartam a fejét és senki se mondta meg , hogy te most éppen szoptatsz , mert egyel talán nem látszik olyan mintha megölelnéd . Ha főzeléket eszik midnig olyat csináltam ami hidegen is fogyazstható így a kis tárolóaba amibe bennt volt abból kikanalaztam neki , általában a babakocsiba ült. Elaltatáskor vagy elaludta cicin vagy ha nem akkor sétáltam vele a kocsiba a napirend így is megmaradt .
2012. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!