Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak?

Hogyan mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés
Múltkor vettem borotvát, meg testápolót... És nem tudom, hogyan mondjam el anyának. Azóta már használtam is mindkettőt, mondjuk már korabban is mondta hogy ha zavar borotvaljam le a labam. De a testápoló az más. Anyukám sose használt, és mikor egyszer drogériában voltunk megálltam előttük a polcon és nézegettem őket, ő meg elkezdte, hogy nem veszünk ilyet stb. Egyébként anyám nem is használ semmilyen kozmetikai termeket tusfürdőn meg samponon kívül. És a múltkor, mikor tusolás után használtam, megkerdezte, hogy mi ez az illat, én meg gyorsan rávágtam, hogy a tusfürdő. Kicsit furcsaĺta, hogy ilyen erős az illatat, meg is kerdezte, hogy biztos, hogy lemostam magamról... Hogyan mondjam el neki, mert félek, hogy ki fog akadni, ha megtudja...? 13/L

2016. júl. 5. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Megérett a világ a pusztulásra..


Mi a banatert kéne megmondani hogy vettél egy TESTÁPOLÓT? attól hogy ő nem használ ilyeneket te még nyugodtan.

2016. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tökeletesen egyetértek az előzővel.

Mond meg neki!

2016. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond, hogy száraz a bőröd és viszket, ezért muszáj használnod, mert zavar.
2016. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem, pedig hasonló korú gyerekem van...

A láb borotváláson nem akad ki, még ő javasolja, és balhézna a testápoló miatt?! :O

Ismerek pár ilyen hiper-szuper-bio-natur anyukákat, de ők is használnak testápolót, csak ugye a drága bio cuccokat.


A száraz bőrre amúgy is ez a leggyorsabb megoldás, és a borotválás után is gyakran kiszárad a lábszár. Az se szép látvány...


Amúgy azt gondolom, hogy nem erőltetheti rá a gyerekére senki a saját nézeteit, ha neki elvi okai vannak, hogy nem használ semmit, te még dönthetsz úgy, hogy ezekkel nem értesz egyet.

Ebben az esetben nem lenne jogos se a kiakadás, se a büntetés.

2016. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Anyukád kö kori ? azzért mert ő nem használ te nyugodtan használj sőt jótt tesszel velle
2016. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csoda, hogy itt tart az ország. Ennyi észlényt. Remélem kamu.
2016. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Nekem is ilyen volt anyukám. 14 évesen azon aggódtam, hogy megszól, amiért borotválkozom. Nagyon gáz tinikorom volt. Nem tudok mást ajánlani neked, mint hogy gyűjts bátorságot és légy őszinte. Önállósodj mielőbb!
2016. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kiakad igy asztori alapjan. A sajat penzedbol vetted. Lehet azert nem akart venni, mert nem volt ra penze, csak nem akarta mondani. Szerintem mond el nyugodtan. En ugy vettem eszre magamon, hogy ha borotvalas utan hasznalok testapolot, akkor kicsit kesobb is no ki a szor.
2016. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyád enyhén szólva visszamaradott...

Próbáld titkolni, vagy mondd el, de ha lecseszne, állj ki magadért!

2016. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
En anyam ugyanilyen volt :) Nem igazan adott magara es ellene volt annak is, h 13 evesen szortelenitsem magam. aztan egy ido utan nem mondtam el neki ezeket a dolgokat. En mas vagyok, nekem ez az alapveto apoltsagi kategoria. Evekkel kesobb meg mar en rangattam el anyamat kozmetikushoz, meg en vasaroltattam vele noiesebb ruhakat, az en kezdemenyezesemre kezdte el festeni a hajat is, es elismeri o is, h ez milyen jo dolog. Csak o ugye mas kornyezetben nott fel, 2 fiu testverrel, igy a szulei ot is elegge fiusan neveltek. Kis ido kellett hozza, h atszokjon, de most mar pl tobb ruhaja, testapoloja van, mint nekem :D
2016. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!