Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha már nagyon...

Mit csináljak ha már nagyon elegem van a szüleimből?

Figyelt kérdés

Konkrétan a falra mászok tőlük de legfőképp apámtól. Egész nap az ágyon fekszik és játszik, közben az egész háztartást nekem kell ellátnom 15 évesen! De szó szerint! Én takaritok utánnuk mindent, én főzök, mosok! Az egész napom erre megy el. Iskolaidőben is és nemtudja megérteni, hogy tanulnom kell. Persze ha rossz jegyet hozok véletlenül akkor én vagyok a szar ember. Meg ha későn érek haza iskolából, de még tanulnom kell cirkuszol velem, hogy csináljak neki enni. Mondom neki, hogy tanulnom kell erre kikapcsolja a wifit, hogy én mit képzelek magamról, meg hogy én egész nap csak ülök, meg lusta dög vagyok. Közben meg nekem kell mindent csinálni, még azért is képes kihívni a szobából, hogy a távirányítót adjam oda neki,közben meg ott van előtte fél méterre az asztalon.

És anyám is dettó ugyanez. Bár pár fokkal jobb. De ő sem főz csak nagy ritkán. Ha megkérdem tőle, hogy ehetek e még a kajából rávágja, hogy "így is nagy a seggem"

Már elegem van belőlük, hogy 15 éves létemre nekem kell csinálnom mindent! :( Minap is elküldött a 40 fokos melegbe a Lidl-be mert ő lusta volt beülni az autóba bevásárolni. És nekem kellet cipekedni. Utánna meg még rám parancsol, hogy takarodjak neki csinálni ebédet mert elege van a lusta pic**mból. Mondtam neki, hogy ennek épp fordítva kellene lennie, mert ő sose főz. Erre kiabált rám, hogy mit képzelek magamról.

(Ne haragudjatok a helyesírási hibákért, felvidéki vagyok és magamtól tanultam a Magyar helyesírást)



2016. júl. 6. 17:35
 1/6 anonim válasza:

Uhh,nagyon sajnállak...

Sajnos manapsag sok ilyen szulo van, es nem nagyon lehet ellene mit tenni.

Talan megprobalhatnad, hogy leulsz anyukaddal, es finoman elmondod neki, hogy nagyon zavar teged a kialakult helyzet, nagyon orulnel, ha valtoztatna dolgokot. Illetve azt is felhozhatod, hogy a tanulasi eredmenyeid is javulnanak, ha lenne idod tanulni. Ha bevalik,"alkalmazd,, az apukadon is. Ha nem valik be, kerj segitseget nagyszulotol, baratoktol, tanartol, BARKITOL. Ne hagyd magad, kitartas!!! 😔

2016. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kiszolgálni őket, akkor majd elgondolkoznak.
2016. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szard le őket

felejsd el őket

2016. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mért kel a tanuláshoz wifi
2016. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Beszéj a nagyszüleiddel.
2016. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A nagyszüleim velünk élnek úgy, hogy nem érnék vele semmit.

És wifi a tanuláshoz azért kell mert a mi iskolánkban interneten keresztül írjuk a teszteket és a házi feladatokat.

Anyummal nemtudok beszélni, mert külföldön dolgozik és ez miatt egy ideje nagyon beképzelt és magának való. Egy hónapban egy és fél hetet van itthon.

2016. júl. 7. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!