Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyszerűen elegem van a...

Egyszerűen elegem van a szüleimből! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik felidegesít a piszkálódásával, a másiknak ingerülten szólok vissza kisebb dolog miatt és máris jönnek az olyanok hogy "állísd már le magad" "olyan vagy aki nem normális, mint akinek elmentek otthonról" "kapsz egy pofont és majd észhez térsz" pedig őrülten sose viselkedek, van hogy felhúznak de ilyen mindenkivel előfordul. Nekem meg ha bármi problémám van, akár olyan amit ők okoztak akár nem megy a veszekedés. Ha valami miatt rossz kedvem van, vagy egyszerűen olyan megjegyzést teszek hogy rossz idő van, akkor már "ne panaszkodj" de ők persze mindig rosszkedvűek. Megbeszélni képtelenség, csak probléma van belőle. Akkor mégis mit csináljak?,

Ha így folytatják tényleg megőrülök. 14/L


2015. aug. 4. 06:40
 1/4 Cobra 11 válasza:
100%
Viselkedj velük tisztelettudóan, segíts nekik a munkában, próbálj meg beszélni velük amikor egyedül vannak. Amikor pedig beszélgetnek, majdcsak felhozzák ezt a témát amit beszéltél velük. A végén majdcsak lesz valami. 14/F
2015. aug. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Az a helyzet hogy baromira elegük van belőled, szeretnek ugyan, csak sok nekik még a jelenléted is. Légy kevesebbet otthon, és légy tisztelettudó. Ha nem tudsz hova menni akkor hazafelé mindig arra gondolj melyik rokonhoz menjek látogatóba? illetve ahhoz a rokonhoz elöször aki a legkevésbé szól nekik, esetleg költözz is hozzá. Légy bátor és kemény, de tisztelettudó és csendes. Elvárják tőled azt hogy te légy tiszteletre méltó, ugyanúgy mint az ellenségeid, ezért ne bizz meg bennük. Az a fontos hogy légy velük tisztelettudó és csendes, megfontolt mert egy 14 éves kamasz elég szenvedélyes tud lenni, pedig az a jó ha mindig tudod mit kell tenni. Ne utáld öket, ne is gondolj erre hanem kezeld úgy mint pl a tanárokat, úgy értem hagyd azt az otthoni lazaságot és mindig gondold meg mit csinálsz. Ahogy a tanárnak se mondasz semmi rosszat, nekik se mondj. Ha ezt jól csinálod, ök rimánkodni fognak, te meg boldog leszel, de attól még ellenségek maradnak, mert nincs meg a kölcsönös tisztelet. üdv 22/F
2015. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen sokan így vannak ezzel, dolgoznak a hormonok, majd elmúlik.
2015. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mtke ***** válasza:
Menj a nagyihoz én ennyi idősen sőt előtte és utána is amíg lehetett minden nyáron mamanal voltam imádtam vele lenni
2015. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!