Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért beszél ki a...

Anyukám miért beszél ki a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Anyukám és a húgom folyamatosan kibeszél a hátam mögött, akkor is ha tudják, hogy hallom. Nagyon rosszul esik, de ez őket egyáltalán nem zavarja. A húgom mindig kiforgatja a szavaimat meg hazugságokat talál ki, hogy engem rossz színben tüntessen fel. Mostanára már ilyen családi szokás lett szinte, hogy ő és anya engem szapulnak hangosan a másik szobában és meg ülök az asztalnál és hallgatom. Anyukám nagyon csúnyákat mondott ma rám a húgomnak és olyan nagyon fájt, hogy elsírtam magam és nem értem, hogy mivel érdemeltem ki. :"(

16/L


2016. júl. 9. 22:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Mert ilyen a személyiségük. Sajnálom.
2016. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
96%
Ez nagy kereszt lesz neked egész életedben, ha nem teszel ellene. Más kérdés, hogy vannak szülők akik ellen nem lehet tenni semmit sem. Próbáld kivivni az elismerésüket, más kérdés, ha pont a sikereid miatt utálnak. Egy biztos megoldás van, ha minden erődet a saját önálló életed megvalósitásába fekteted, és lepattansz mielőbb.
2016. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ilyenkor menj át és felháborodottan kérdezd meg: "Mit beszéltek ti rólam?"
2016. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
56%

Tipikus elsőszülött utálat.

Valószínűleg az IQ-ja anyukádnak 90 alatti, ezért nem érzi a dolgok jelentőségét(nem látja be milyen negatív hatást ér el azzal hogy téged kibeszél), a húgod meg csak szimplán élvezi, hogy neked ez rosszul és, tehát ő "csak" élvezkedik a szituáción.


Szólj apádnak, hogy tegye helyre a két nőszemélyt.

Anyádnak kijár egy hatalmas verés, a húgodnak meg pár tucat atyai pofon.

2016. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igazából próbálok mindent megtenni, hogy megfeleljek az elvárásoknak, épeen ezért bánt annyira, hogy mégis kibeszélnek. Egy elit gimiben 4,75 az átlagom, de a kitűnő lenne a követelmény. :( Megyek diákmunkázni is, meg járok különórákra, hogy már készüljek az érettségire és felvegyenek külföldre orvosira, mégis arról beszéltek ma nevetve, hogy milyen haszontalan vagyok és kár belém fektetni az energiár. Ez nagyon rosszul esett, de apukám mindig vsak halgatja és nem szól semmit. Nem áll ki értem soha, pedig a húgom és anya mindíg szekíroz. Nagyon fáj, hogy a saját családom ilyen rosszindulatú és nem értem miért. :"(

2016. júl. 9. 23:21
 6/38 anonim ***** válasza:
87%

Ha lesz elég pénzed a családodat is megválogathatod.

Ezek szerint az intelligenciád nem anyádtól örökölted.

Esetleg látják, hogy sikeres leszel és irigyek, mint a kutyák, ha elvégezted tedd helyre az agyukat.


Arra vigyázz nehogy keresztbe tegyenek neked (kikapcsolják az ébresztőd és elalszol majd az érettségi napján, hashajtó érettségi előtt, kidobják a jegyzeteid stb.).

2016. júl. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus én anyám.Egyszer még azt is elmesélte,hogy saslikozás közben eltört a műanyagvillám.
2016. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
13%

Minek mész külföldre orvosira?


Külföldi diákok járnak Budapestre orvosira, angol és német diákok is több százan egy-egy évfolyamba... Ha ilyen jó az átlagod, hiba külföldre menni.

2016. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha külföldön végzi az egyetemet könnyebben tud gyakornok lenni és könnyebben tud sokkal több pénzt keresni.
2016. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Köszi 9es, igen ezért.
2016. júl. 10. 00:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!