Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne csináljak, hogy ne...

Mit kéne csináljak, hogy ne szekáljon apám?

Figyelt kérdés

Ma felkeltem olyan 11-körül és épp akkor ért haza apa a szomszéd településről. Elkezdett lehordani, hogy miért ilyenkor kelek fel és amúgy miért nem kezdtem el csiszolni a korlátot (festés). Utána elment dolgozni én meg elkezdtem csiszolni. Mivel nem nagyon volt kaja itthon ezért csináltam rántottát meg kukoricakonzervet ettem hozzá. Úgy volt, hogy kora délután jön unokatesóm, de nem jött, így minden ment tovább. Kicsit később hazajött öcsém táborból és rendeltünk egy pizzát, mert éhesek voltunk. Elmosogattam evés után aztán apám megjött unokatesómmal és elkezdett reklamálni, hogy nem maradt kaja. Most ettek apumék és utána engem cseszett le, hogy miért neki kell utánam elmosogatnia. Utána megint lehordott, hogy biztos gépeztem egész nap és csak zabáltam pedig egyik sem igaz.

Mostanában eléggé rámszállt pedig tényleg összekaptam magam. Kevesebbet gépezek, sokkal többet sportolok stb. Egyik nap lebringáztam barátommal Zamárdiig (Leányfalusiak vagyunk). Mi baja lehet apámnak velem?



2016. júl. 11. 21:39
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F
2016. júl. 11. 21:40
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Bár nem tudom hogy a jelen esetben hogyan működne, de például szívatós haver ellen jól be szokott válni a következő módszer:


Apa:

- Miért 11-kor keltél fel, ilyenkor kell felkelni?

Fia:

- Na jó, legközelebb délutánig alszom, tudom hogy ma korán keltem.


Apa:

Miért nincs itthon kaja, mindent megettél?

Fia:

Nem mindent, a spejzban még maradt egy kis kutyakaja.


De apa és 16 éves fia esetében azért jól meg kell gondolni, mert haverok közt beválik de jelen esetedben nem tudom.

2016. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van baja, valahol másutt vannak bosszúságai és rajtad vezeti le.
2016. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha dolog van, jelen esetben festés, illik segíteni. Nem egy kissrácról beszélünk, hanem egy 16 éves fiatalról. 8-kor felkelsz és lehet csiszolni, festeni. Mindig is szerettem otthon fusizni. Tegnapelőtt csaptelepeket javítottam otthon, holnap villanyt szerelek. Apám asztalos, sokszor segítettem neki. Ha apukád látja, hogy aktivizálod magad, nem fog csesztetni.
2016. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 irta, hogy nekikezdett.
2016. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös!


A kérdező magyarázatából nem derül ki, hogy sokra jutott volna.

2016. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De rosszul állsz hozzá 4-es. Jutottam valamire. Megnyugodhatsz. Nem vagyok annyira béna, hogy ne menjen a csiszolás.
2016. júl. 11. 23:31
 8/8 anonim válasza:
Megcsinálsz mindent. Nem fog szekálni. Ne kockulj annyit. Ne kamuzz hogy keveset gépezek meg minden mert ez kam.
2016. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!