Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a kapcsolatod az...

Milyen a kapcsolatod az apáddal? 17/F

Figyelt kérdés
veszekdtek?

2016. júl. 14. 10:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kétéves koromban elhagyta a csalàdot, nem mondhato, hogy kapcsolatom lenne vele...De lenne pàr keresetlen szavam hozzà.
2016. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó, sok mindent meg tudunk beszélni, meg... nincs olyan téma ami tabu lenne, és ez nagyon jó. Sokszor ott volt, amikor szükség volt rá, meg stb, szóval... rá nem panaszkodhatok, ellentétben anyámra - de az egy másik kérdés.
2016. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de véleményütközés szokott lenni. Amikor tini voltam, persze volt veszekedés, vita, de a tiszteletet mindig megadtam.
2016. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl fényes a viszonyunk. Sokszor van hogy az élet beli problémáit rajtam vezeti le,ilyenkor cseszeget ès minden dolgomba beleköt. Van hogy normálisan kèrdezek tőle vmit ès idegbeteg módjára válaszol. De már nem foglalkozom vele.
2016. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ő a legfontosabb nekem. Bármiben számíthatok rá és ő is rám. Vannak nézeteltérések, amiben nem értünk egyet de normális hangnemben megbeszéljük. Érvelünk, van amikor neki van igaza van amikor nekem. Messze lakunk (1500km-nél távolbb), de minden nap beszélünk, sok közös programot és nyaralást szervezünk.
2016. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
100%
Hát az enyém meghalt,de ameddig élt nagyon jóba voltam vele..mindenröl beszélhettem vele..nagyon nagy humora volt..olyan is volt,hogy mentünk valamerre és ott ált három nagyon szép lány erre ő odament hozzájuk és hogy megszivassan azt mondta nekik,hogy:Figyeljetek,ott van az a fiú,nagyon szépnek talál bennetek az egyik komolyan vette és odajött hozzám csak hebegtem mert nem számítottam erre...de ez 5éve volt azóta ő a barátnőm. Egyszóval.. Nagyon jól meg volt ám vele.. Hiányzik is nagyon:/
2016. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Eleg rossz. Nem tartom vele a kapcsolatot.
2016. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Már nem él, úgyhogy semmilyen. Amikor élt, akkor sem beszéltünk sokat, mert egyszerűen nem volt már olyan szellemi állapotban az utolsó években, hogy megértsük egymást.


30/F

2016. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

5 éves koromban váltak el a szüleim, én anyámmal éltem.

Apám nem keresett, én néha benéztem hozzá suliból hazafelé menet. Szinte minden látogatásnak sírás lett a vége, bunkó volt, pl amikor szemüveges lettem mindenféle fogyatékos g3c1nek elmondott, megvert.

Utána már nem mentem hozzá többet. Mindig átkozott engem, és anyámat is.

Tehát nem volt jó a kapcsolatunk.

1-2 éve meghalt.

2016. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom vele a kapcsolatot, mert undorítónak tartom azt, amit a családunkkal tett. 19F
2016. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!