Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen a kapcsolatod az apáddal?

Milyen a kapcsolatod az apáddal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 19:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Néha veszekedünk,mert kicsit bogaras,de azért jó.

Szeretem:)

2011. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
20 éve nem láttam, meg se ismernénk egymást - és ez így is van jól.
2011. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes. Nincs vele normális kapcsolatom. Alkoholista, gyűlölöm mikor részegen jön haza, ha beleköt anyuba mindig anyu pártjára állok. De mikor arról van szó, hogy tűnjön már el itthonról...akkor meg sajnálatot érzek :s
2011. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nekem is elég problémás, nagyon utálom. Tönkre teszi az életünket.
2011. aug. 1. 19:50
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár jó, fiatalabb koromban elég szigorúan fogott, amit mostmár felnőttként és szülőként megértek, de akkor nagyon nem tetszett.


Sok mindenben irányítani próbált, úgy kellett az osztályfőnököm közvetítésével könyörögni neki, hogy oda mehessek egyetemre, ahova akarok (a szülő aláírása is kellett a jelentkezéshez, nem tudom, ma is így van-e).


Végül az általa lenézett szakkal is minden várakozást felülmúló karriert csináltam, úgyhogy ezzel megbékélt, és ha véletlenül szóba kerül, hogy tiltani akart ettől a pályától, akkor azt mondja, hogy az nem is úgy volt, meg túlzok.. :)


Akkor sem volt boldog, mikor "összeálltam" egy külföldi, színesbőrű férfival, de az illető mostmár a férjem, és gyerekeink vannak, apukám pedig szuper nagypapa.


Mindenképp jobb a kapcsolatunk így, hogy többezer km választ el minket. :D De 6 hetente találkozunk.

2011. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Egészen jó. Bár néha eléggé ingerült, mert mostanában nem úgy alakulnak a dolgai ahogy szeretné, és ilyenkor gyorsan összeveszünk. Viszont ettől függetlenül nincs semmi gond köztünk. :)
2011. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó. Talán jobb is mint anyával. Neki mindent elmondok a csúnyán sikerült buliktól a pasi ügyekig.:)


17/L

2011. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 éve nem láttuk egymást, és nem is vagyok kíváncsi rá.
2011. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen jó. Abszolút baráti, viccelődös, kedves a stílusunk egymással. Nyilván van 1-2 dolog, ami nem tetszik a másikban, de sosem veszekszünk, leülünk megbeszélni. 21/L
2011. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
hát...minél idősebb leszek, annál rosszabb...régen jól elvoltunk, de most 16 vagyok, és nem enged el koncertre, pedig tudja h tudok magamra vigyázni, és nem állok szóa idegenekkel stb. és a régi oszt.társaimat nem szerette, lek*rvázta őket stb. az újakat viszont nem ismeri. szóval eléggé rossz a kapcsolatunk mostanában.
2011. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!