Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan változott a kapcsolatod...

Hogyan változott a kapcsolatod anyukáddal/apukáddal és az élettársával, miután féltestvéred született?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés csak azokra vonatkozik, akiknek volt ilyen. Persze nem muszáj, hogy tényleg vérszerinti féltestvér legyen (örökbe fogadás, téged fogadtak örökbe, ilyenek is lehetnek).

Milyen volt előtte a kapcsolatotok?

Nekem leginkább az apukám élettársával javult a kapcsolatom (anyukámmal élek), sokkal többet beszélgetünk. Igazából apukámmal is, de nála feltűnőbb, több kedve is van beszélgetni. 2 és fél hónapos féltestvérem van.

Azt is írjátok le légyszi, hogy mivel laktok (ha még nem költöztetek el)! Bármilyen más ehhez kapcsolódó infó érdekel.


2015. ápr. 15. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy utalom az elettarsat, nem valtozott semmi
2015. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt előtte a kapcsolatom anyámmal, most sok problémánk van szinte nem is beszélünk, mostohaapám egy *#<£*%. Apa új felesége aranyos, őt kedvelem
2015. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Apám elől szinte menekültünk(nem részletezném). Nevelőapám egy áldott jó ember: dolgozik, hogy engem (pár éve nem kicsit problémás nővérem és tőle született öcsém) eltartsa. Sokat nem tudok beszélni vele de felnézek rá. Öcsém aki féltestvérem őt imádom, tanítgatom stb. 9 évvel fiatalabb nállam. 19/F
2016. ápr. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!