Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám több mint 6 hónapja...

Az anyám több mint 6 hónapja nem beszél velem, elmondjam neki, hogy műtét elött állok? 31/N

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 08:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Miért nem beszél veled? ki bántott meg kit?
2016. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
A helyedben nem tenném.
2016. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha eddig nem volt rád kíváncsi akkor szerinted a műtét mit változtat? Ha meg te sem kerested 6 hónapig akkor te sem voltál rá kíváncsi.

A kérdés az hogy mit vársz a bejelentésedtől? Békét, ha igen akkor mond el de csalódhatsz is, lehet nem érdekli majd. Ha békülni akarsz akkor próbáld meg.

2016. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy megbántottam volna de megbántódott. Egy gyenge pillanatombam elmondtam neki, hogy a nőkhöz vonzódom, pedig eredetileg nem terveztem. Azóta ha találkozunk ha köszönök fogadja, de egy normális beszélgetésünk azóta nem volt. Néhányszor felhivtam, de csak kelletlenül, egy szavakban válaszolt.Az utóbbi időben nem is kerestem . A műtétről még nem tud, nem tudom érdekelné -e egyáltalán.
2016. júl. 19. 09:14
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor hagyd a fenébe. Aki ezért megutálja a gyerekét, meg sértődötten áll hozzá (mintha személyes sértésnek venné saját magával szemben :S), az nem anya.
2016. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Milen műtét? Plasztika? Én nem szoktam szólni a műtéteim előtt azért hogy ne aggódjanak, csak utólag megemlítem. És nekünk nagyon jó a kapcsolatunk.


Én enm szólnék

2016. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem plasztika.Veseműtèt.
2016. júl. 19. 09:30
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Én sem szólnék neki.Ha igy viselkedik akkor...

Egyedüli gyerek vagy?talán ezért fogadta ennyire rosszul vagy fél attól hogy mit szólnának mások de ez még mindig nem elég ok hisz a lánya vagy és akármilyen vagy mindig az maradsz.Nem szép egy anyától ez a viselkedés.

Te meg tegyél rá magasról,ha Ő ilyen akkor nem érdemli azt,hogy keresd és tudjon róla hogy mi előtt álsz.

2016. júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Idő kell, hogy feldolgozza. És azt is, hogy nem lesz unokája.

Én elmondanám, hátha segít oldani a feszültséget.

2016. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne lehetne unokája? Nő a kérdező.
2016. júl. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!