Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó ha anyám felveszi a...

Miért jó ha anyám felveszi a mobilomat és intézkedik a hátam mögött? 19/l

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy tehetségkutató műsorba, sokan mondták, hogy jó hangom van, így szerettem volna kipróbálni magam. Úgy voltam vele, hogy legfeljebb azt mondják, hogy köszönik, nem kérnek belőlem. Ma hívtak, csak nem voltam mobilközelben, erre anya felvette és amikor elmondták, hogy miért keresnek, anya rávágta, hogy nem megyek.

Ez most komolyan milyen már? Ha pedig mondom, hogy ne nyúlkáljon a dolgaimhoz és ne beszéljen a nevemben, akkor megsértődik és még én vagyok a rossz.


2016. júl. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
lehet h virágnyelven így közölte, hogy nem csak a hangod, de a hallásod is pocsék.
2016. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Talán csak félt és nem akarja, hogy leégesd magad ország-világ előtt.
2016. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez semmiképpen sem jó.

Ilyet senki sem tehetne meg a másikkal. Még gyerekkel sem, nemhogy felnőtt emberrel.

2016. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
92%
Ha az en anyam ilyet csinalna, nagyon kiakadnek ra. Lehet h az anyad de attol meg nem h a telefonodhoz nincs joga de ahoz sincs h egyesul o dontson a te eletde folytatasarol, mert ez azert elegge befolyasolhatja az eleted.
2016. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Máskor is csinált már ilyet? Vagy most először? Mert ha az utóbbi,akkor lehet hogy tényleg csak félt téged. Persze ez nem lehet indok egy ilyen cselekedetre,szerintem sem volt szép tőle hogy helyetted dönt.
2016. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Hívd fel őket, hogy anyukád vagy más vette fel a telefont és érdekelne hogy mikor tudsz menni meghallgatásra.


Nincs igaza anyukádnak.

2016. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Anyád szeret és meg akar kímélni attól, hogy:

a) leégesd magad 1 ország előtt

b) siker esetén tönkretegyen a média

c) te is eltünj a süllyesztőben, mint minden megasztárocska meg született hullócsillag, stb.

2016. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kaptál már elfogulatlan válaszokat arról, hogyan énekelsz? Meg tudsz kérdezni pár embert, aki megmondja, hogy menjél vagy ne menjél? Gondolom, nem akarsz a következő Bikicsunáj lenni. Ha tudsz keresni egy énektanárt a közeledben, akár érdemes kifizetni egy órányi óradíját, hogy megítélje, mennyi az esélyed.
2016. júl. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!