Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám elvette a mobiloma...

A nagymamám elvette a mobilomat büntetésből és sem nekem, sem a szüleimnek nem adja vissza. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A mobilt a szüleim vették nekem.
2015. aug. 9. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Elvenném tőle majd úgy leordítanám a fejét, hogy hátast dobna.
2015. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Milyen rosszfát tettél a tűzre, hogy ilyen kemény büntit kaptál? Egyébként, biztosan visszafogja adni :)
2015. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1.: Nem tudom visszavenni tőle, mert nagyon eldugta.

2.: Összevesztem a húgommal, és mivel a mamámnak ő a kis kedvence megint engem büntet.

2015. aug. 9. 12:26
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Ideje megnevelni a nagyikát. Valamiért azt képzeli, hogy ő a falkavezér és mindenki alatta van a rangsorban. Gondolom máskor is bünteti akár a szüleidet is. Majd a szüleid szépen elintézik, ugyanis az ő dolguk helyre tenni az öreglányt.
2015. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez esetben túrd fel az egész házat dobáld ki a szennyest stb a szoba közepére. Tehát csinálj rohadt nagy kupit amíg oda nem adja vagy meg nem találod. Vagy vegyél el tőle te is valamit ami fontos neki.
2015. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Költőnő? ***** válasza:
82%
ezt nem a szüleidnek kellene kicsit erélyesebben leboxolni a mamával?
2015. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Itt az ideje tüzet rakni a szoba közepén. Talán visszaadja mielőtt leégne a ház. Ha nem akkor meg irány az öregotthon, ott gondolkozhat.
2015. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Imádom az ilyen túlbuzgó vénlányokat... Amúgy arra nem gondoltál, hogy vezetékes telefonról megcsörgeted?
2015. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utólsó! :) Ez egy egész jó ötlet!
2015. aug. 9. 12:42
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó
2015. aug. 9. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!