Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik velem így anyám?

Miért viselkedik velem így anyám?

Figyelt kérdés

Feltűnően jobban szereti a testvéremet, és sokkal szívesebben van vele mint velem.

Soha nem érdeklődik afelől, hogy mit csináltam ma. Soha nem dícsér, se a külsőmet, se semmit amit csinálok. Csak belémkötni tud, meg csak akkor szól hozzám kedvesen, amikor kéne valamit helyette csinálni. Amikor valami bajom van,sosem érdeklődik.

Szülinapomra se kaptam semmit.



2016. júl. 20. 20:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%
A tesódat jobban szereti. Ez van.
2016. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Ha felnőttél, költözz el. Minimális kapcsolat. A kivételezés tré dolog egy szülőtől.
2016. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos tényleg ez az igazság. A tesódat jobban szereti. Próbálj amint lehet elköltözni. Igazából egy normális anyának nem így kéne viselkednie, hanem az összes gyerekét ugyanúgy kellene szeretnie. Nálunk is van ilyen: a mamának két lánya (egyikük az anyukám) és egy fia van. A fiát imádja, rá költi az összes pénzét stb, pedig ő már egy felnőtt férfi! De ugye otthon lakik, mert nem éri meg neki elköltözni. Anya meg a húga meg ugye már elköltöztek régen, a mamáék viszont csak akkor keresik őket, amikor valamire szükségük van... borzasztóak az ilyen emberek
2016. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
0%
Na ez az, sok hülye fiatal gyerek adjatok neki még sok ilyen tanácsot.
2016. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Négyes!


Hozzászólásod alapján nagyon okosnak gondolod magad.

Parancsolj, itt a hely, adj jobb tanácsot.


Figyelünk...

2016. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok kedves. De nem ez a megoldás hogy elköltözés és kapcsolatmegszakítás. Hanem az hogy : Anyu úgy érzem nem szeretsz annyira mint a tesót.Miért? Vagy elgondolkodni azon hogy lehet hogy én rontottam el valamit a múltban talán. Nem vagyok okos,csak tapasztaltabb mint Ti, tizen-huszon, éves gyerekek így közel a negyvenhez.
2016. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%
Örulj neki hogy kedvesen mondja ha kell valamit csinalni.Az en anyam ordítva mondja , ha megcsinálom semmi ha nem akkor apámtól is kapok egy sor orditast. Vannak ilyen szülők,nincs ra megoldás,kipróbáltam mindet,max elköltözol.
2016. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szereti őt. Ez van. :(
2016. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
85%

Igen azt látjuk, hogy nem vagy kedves, de "sajnos" ez a bevett megszólítási forma nyelvünkben. Nem kell magadra venned, nem személyes sértésnek szántam.


A privi szálat is idehozom, hadd gyönyörködjenek intellektusdban a többiek is:


Az üzenet küldője: ***

Az üzenet címzettje: ***

Az elküldés időpontja: ma 20:52

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Miért viselkedik velem így anyám?

"Na ez az, sok hülye fiatal gyerek adjatok neki még sok ilyen tanácsot."

Az üzenet témája: --

Az üzenet szövege: okoska...pfff.....az ilyen minek jár ide?


Ha tudsz jobbat, akkor írd le, ha nem, akkor meg maradj csendben, kevésbé égeted magad.

---

Az üzenet küldője: ///

Az üzenet címzettje: ///

Az elküldés időpontja: ma 20:57

Az üzenet témája: Re: --

Az üzenet szövege: Milyen okoska hülyegyerek Te hány éves vagy?

-----

Na, látom sikerült leírnod. Ügyes vagy. Büszke vagyok rád! Elsőre miért nem sikrült? Miért a fröcsögés meg a bunkózás az első?


Miért én vagyok hülyegyerek? AAzért mert rávilágítottam hozzászólásod "hiányosségaira", vagy mert Okoskána neveztelek? Bocs ha megbántottalak vele, de hazudsz (nem nekem, magadnak) ha azt állítod, hogy nem volt benne az első hozzászólásodban ez. Egyébként mi közöd a koromhoz? Egy mondandó igazságtartalma függ a közlő életkorától? Idősebb vagyok nálad, már ha igaz az amit írtál, és a negyvenhez közelítesz. 43 éves vagyok. Na, és akkor most mivan? Logikád követve akkor nekem jobban igazam van mint neked. Normális ez szerinted?


Komolyan, szállj magadba. Gondolkodj el hogy miért is vagy te ilyen rosszindulatú, és miért viselkedsz úgy, mint akit az apja/anyja nem tanított meg az alapvető szociális érintkezésre vonatkozó szabályokra.

(Leírom egyszerűbben is, hogy biztos megértsd: miért vagy paraszt?)


Ha a te ilyen vagy akkor miért várod el, hogy a fiatalabbak, ne "hülyegyerekek" legyenek?

Te, aki láthatóan fölébe helyezed magad a fiatalabbaknak, csak azért mert idősebb vagy, nem inkább példát kellene mutatnod? (Lásd fentebb)

2016. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
0%
Most azt hiszed hogy amiket leírtál azok igazak. Hmm? Meg hogy ilyen formában fogalmazol akkor neked van igazad? Én hallgatok az idősebbekre. Ezért nem is vitatkozok veled. De Te is azok közé tartozol akik itt élik ki valami komplexusukat.
2016. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!