Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti mennyit költötök a...

Szülők ti mennyit költötök a gyereknek a ruházkodására? Megveszitek a márkás ruhákat is?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 17:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem szülő vagyok hanem gyerek. Ha szépen kérek pénzt akkor megvehetem magamnak azt amit szeretnék.
2016. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

én is gyerek vagyok. nem nagyon érdekeltek a márkás ruhák, kb örültem ha volt egyáltalán ruhám(anya egyedül nevelt engem és a testvéremet). általában a szülinapi és karácsonyi pénzt költöttem ruhákra, de akkor is csak amikor leárazások voltak.


egyébként akkor vettünk ruhát, ha kellett valami. összegre pontosan nem tudom.

2016. júl. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Amikor van időm, turizok nekik (magamnak is), ha hirtelen kell valami, akkor megyek csak "rendes" boltba. Amíg növésben vannak nem látom értelmét a márkás dolgoknak.
2016. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Összeget nem tudok írni, megvesszük, ami kell. Cipőből mindig új, màrkásat kapnak, fontos, hogy jól fejlődjön a lábuk, illetve később kényelmes legyen egész nap benne. Nem tudom milyen márkàs ruhára gondolsz, de h&m, c&aban szoktunk vásárolni, kínaiban szinte soha (na jó, 1-2 felsőt). Márkás melegítőjük is van.
2016. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

szülő vagyok. Mivel nem öltözködősek a gyerekek, így igen, akár megveszem a márkásat is. úgyis csak egy egy valami kell. Bár mi számít márkának? guccit nem veszek :):) de gap, ilyesmi belefér.


a nem öltözködőset úgy kell érteni, hogy úgyis csak a kedvenc gatyájuk hordják, így nem érdemes többet venni, akkor az az egy lehet márkás is akár, a kényelem a fő szempont meg a tartósság. cipő, pólók stb. úgyis csak pár pólójuk van, mert többet nem vesznek fel, inkább mindig mosok... én is ilyen vagyok, apjuk is, legalább nem foglalnak sok helyet a ruhák :)

2016. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%

Én gyerek vagyok, de nincsenek márkás ruháim, csak 1-2 Puma cipő, de azokat is ajándékba kaptam. Egyébként a ruháim fele kínai, másik fele használt/turkálós.

14 éves vagyok.

2016. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
82%

Nálunk teljesen változó,hogy hol vásárolunk : van hogy márkásabb boltokban kapok ruhákat( H&M ,NewYorker,Pimkie,Orsay...stb.),de van amikor kevésbé márkásabb boltokban is megtaláljuk azt a felsőt,szoknyát..stb. amit kerestem( Auchan,Tesco,Cosmos city,Invázió)

Van amikor túriból is veszünk ruhát vagyis változó.

Cipőknél a márkásabbakat( Nike, Adidas,Puma ,new balance) csak akkor kapunk ha már nagyobbak vagyunk és már nem nő már a lábunk. Én most vagyok 15 éves és én már kérhettek márkásabb cipőket de a kicsiknek ( 6 és 8 éves)neki nem és alapból minek egy kicsi gyereknek Nike,Adidas cipő így ők Deichmanból,Tescoból,nem ismert boltokból kapják a cipőket de azok is szintén minőségi darabok csak nincs rá írva hogy Puma.

2016. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Én anyám egyszer az életben vett nekem egy méreg drága kabátot olyan 14éves lehettem (heavy tools 35ezer + adidas kapucnis felsőt 16ezer.


A kabátot már kinőttem de a felső abba pont belenőttem.


Összegezve nem nem érdemes, kinővi hamar a gyerek.


Mellesleg a lidl-ös ruhák is vannak olyan jók mint pár markáns

2016. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
15 éves lány vagyok, és sose érdekelt a cuccaim márkája. A sportcipőm egyedül Adidas, de az is leárazásról van. A Lidl-ben szeretek ruhát venni, olcsó és a minőségében se találok kivetnivalót.
2016. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Összevissza vásárolok magamnak is, a gyereknek is, aldis ruhától kezdve a turkálón át a h&m-c&a-n keresztül a zaráig minden van itthon.

Ha nagyon kérne valamit, megnézném, h ár-érték arányban mennyire stimmel, mennyire van rá valóban szüksége.

Mondjuk sportruházatból elképzelhetőnek tartom, hogy bizonyos márkát preferálna és akkor abból igyekeznék vásárolni, de Guccit meg Louis Vuittont akkor se vennék, ha csilliomos lennék :D

2016. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!