Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti amikor vesztek egy ritka...

Ti amikor vesztek egy ritka cuki plüsst, akkor nem érzitek azt, hogy ha azt megveszitek akkor egy fiatalabb gyerek elől veszitek meg, aki lehet jobban örült volna neki? 20f

Figyelt kérdés
én sokszor érzem ezt, és már lelkiismeret furdalásom van amikor plüsst veszek emiatt...
2015. febr. 4. 17:24
 1/7 Adam_Hack ***** válasza:
0%
Minek neked plüss? B*zi Vagy? Ami pedig a kérdésedet illeti, mikor látott utoljára orvos?
2015. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
utálom a címkéket, de ha muszáj, akkor Heteroszexuális vagyok.... amúgy múlthéten látott, és a megfázáson kívül jól vagyok, köszönöm! és téged mikor látott orvos utoljára? (:
2015. febr. 4. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A világban farkastörvények uralkodnak, minden plüss az erősebbet illeti :) A mai napig sajnálom, hogy évekkel ezelőtt nem csaptam le azonnal arra az egyméteres plüss delfinre, amit a Tescóban árultak. Mire meggyőztem magam és visszamentem, már elrabolták előlem.
2015. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már olyanról is hallottam, hogy egy idős fószer a gyerek kezéből lopta el a plüsst és elfutott vele. Később kiderült, hogy plüssofil volt a pasas.
2015. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézuusooom ez de aranyos kérdés volt :DD ráadásul egy pasas részéről...Ez nagyon kedves gesztus tőled, hogy ilyeneken gondolkdsz te..:D

Ilyen még nekem sem jut soha eszembe, lány létemre.

DE válaszolva a kérdésedre....ne agyalj ilyeneken, fölösleges. Sok plüss van a világon aminek még örülhetnek a rosszcsont gyermekek.:D :)

2015. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Istenem ez de edees kerdes volt*-*<3


Ezert imadom a melegeket:3^^

2015. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Barátnőknek is szoktak még venni plüsst. Nem?

Hát 1992 telén a Mattel Csacsiért, Tigrisért és Malackáért ölték egymást az emberek. Micimackót már nem tudott hozni a kinti forgalmazó sem.

Aki előbb jön ő veszi meg. :S

De kedves gondolat.

Amúgy mi ritka most (még)? - valami japán cucc.

2015. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!