Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti a babaápolási...

Anyukák ti a babaápolási dolgokból megveszitek a drágábbat vagy nem?

Figyelt kérdés
(Gondolok itt fésű,olló vagy csipesz)? Első baba lesz nálunk és segítségem nincs nem tudom mi a jobb célszerűbb?
2016. ápr. 14. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az ilyesmit úgy vettem terhesség végén, hogy figyeltem, mi van a Rossmannban/Dm-ben/Brendonban akcióban. Nem a pénz miatt, hanem mert így egyesével szórakozásból meg lehetett őket venni.:)


fésű+kefe: Brendonos, olló Rossmannos, csipesze nincs.


Pelenkából a Rossmannos Babydream és a DM-es Babylove vált be (nyilván a Pampers is bevált, de ugyanolyan számunkra az olcsóbb is).


Popsitörlőből viszont leginkább a Johnsonst szeretjük (sajnos ez nagyon rosszul szerepel a teszteken, de a gyerek bőre nem érzékeny és ez a legpraktikusabb) A Pamperst utáljuk,mert nagyon vizes és csak 3-at bírunk egyszerre kiszedni, egyet nem:D A zöld Libero nagyon száraz, és szintén többesével jön, fehéret már nem is vettünk így. A Babydream/Babylove a 2. legjobbak, néha azt veszünk.


Popsikenőcs és testápoló és fürdetőkrém az, amit a doki felírt, gyógyszertárikat használunk. Utazáshoz meg termékmintákat a várandós csomagokból és a kórházi csomagokból, sudocream, bepanthen, ilyesmik. Így nem kell cipelni hazafelé.:)

2016. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár nekem már második lesz,első gyereknél minden kaptunk,de akkori párommal meg se fordult a fejembe több baba,így el lett adva minden. De most is ránézésre választok,meg nyilván már tapasztalattal is.

Pl gyógyszertári popókrémet én már nem kérek,lányom nem bírta.

De én megnézegetem és próbálom megítélni,jó minőség-e. Fésűből pl nekem nem szimpi az se,ami olyan mint egy seprű. Cumisüveg dilemmám van még,de meglátom anyós milyen cumisüveg melegítőt szerzett,az nyom a latban amjd a választásnál pl.

De ezekből pl Avent,Tommee Teepee (nem tudom hogy kell irni,sorry) és társai jöhetnek szóba csak,ha drága is.És pl cumit én nem fogok venni neki.Hozzáteszem üvegmelegítőm se lenne,ha anyós nem vett volna.

NEm lesz légzésfigyelő se és babahallgatózó se,bár a nagy miatt velünk lesz a szobában.


A minőségét nézd,ne a márkáját elsősorban.Anyagát megfogva pl textilpelusnál,ilyesmik.

2016. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn ollót egyáltalàn nem vettem neki se csipeszt Mindenki azt mondta hogy a dràga ( minőségi) ollók is használhatatkanok. A saját ollónkat lefertőtlenítem és azzal vàgom a körmét. Fésűből csak azt vettem még amit ki lehetett bontani a kezemen végighúztam és ez alapján választottam. Sajna a dràgábbak között több volt a " durva"
2016. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ollónk Chicco, úgy kaptuk, bevált, Fésűből dm-eset vettem, de alig használtuk. Fürdetőből kezdetben a gyógyszertárit, majd dm babylove-ot használtunk, popsikrémből gyógyszertárit és sudokrémet, illetve bepanthent felváltva. Popsitörlőből általában babylove és pampers van itthon. Pelenkából kezdetben a babylove vált be leginkább, nagyobb méretben pedig a pampers.


Szóval vegyes a felhozatal, van, amiből drágábbat veszünk, van, amiből az olcsóbbat, attól függ, mi válik be.

2016. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!