Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem úgy hogy ki...

Csak én érzem úgy hogy ki akar használni anyukám?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt csúnyán elestem. Nem tudom használni a bal kezem. Anyukámat ide hívtam a hétvégére. Pénteken bevásároltunk. Én fizettem az ő részét is. Aznap felhívtak a munkahelyemről hogy ne menjek többet, szóval elbocsájtottak. Ma is elmentünk venni kaját. A boltban mondta szeretne ezt azt. Én meg hogy minek annyi minden? Úgysem eszünk annyit! Kicsit hevesebben reagáltam mert feleslegesnek éreztem a pénzköltést. Itthon talált a konyhában pár csomag pudingot. Tv nézés közben szólt adjam oda a felét neki minek olyan sok nekünk? Annyit válaszoltam majd... meghívtam fagyizni és mondja a párommal vigyük le Kaposvárra mikor a páromnak lesz szabadsága. Meg akarja ezt vele beszélni. Köpni nyelni nem tudtam. Párom múltkor hozott egy láda gyümölcsöt. Anyukám már a felét megette. Nem sajnálom előle sem azt amiket eddig megvettem, de úgy érzem ez már kicsit kihasználás. Tegnap este is vacsora után még olyat akart enni és olyan sokat hogy rá kellett szólnom azt reggelire vettem. És tudott is róla. Aztán befejezte.
2016. júl. 23. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Az tény, hogy rádtelepedett.. Szerintem beszéld meg vele, hogy nagyon szivesen látod, de neked ez kicsit sok. Remélem meg fogja érteni. :)
2016. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Még nem annyira borzasztó,de szerintem ha hagyod magad akkor még jobban a fejedre fog szàllni

Màsrészt viszont az édesanyàd,és bizonyàra nem szeretnéd megsérteni!

:) próbàld vele nyugodtan megbeszélni ,ne förmedj rà,mert avval vérig sértheted,még ha igazad van akkor is

Nemtudom milyen az édesanyàd,de finoman jelezd neki hogy eyt ne folytassa mert ez így nem oké

Ha hagyod magad akkor meg a fejedre fog szàllni,ahogy az előbb írtam!

23N

2016. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
11%
Anyadnak faszhianya van. ISmerkednek vele.
2016. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem egy fedél alatt laktok akkor miért nem hagyod a francba, érezze jól magát addig is amíg ott van nálad. Csak a balesetes kezed miatt hívtad oda magatokhoz, vagy nem (?) aztán meg majd pár nap múlva csá és megy mindenki a maga útjára . Amúgy dolgozik, van tisztes bevétele, jövedelme, van mit enni, hogy ilyen szinten ki van éhezve ?
2016. júl. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Az anyósok minden szart megvesznek, s sokszor átesnek a ló túloldalára (tisztelet a kivételnek). Azt is elfelejtik, hogy a gyereke/s annak párja se aranytojásokat tolynak... Mindenkinek el kell látni magát /jövendőbeli unokákat , nem hogy még felmenőket elkényeztetni.

Az unalom is mozgatja őket. Pl párom anyja, ha olyanja volt ki be járkált és beszólogatott "egész nap azt a q r va gépet nyomod"- én rajzok stb. -"takarodnál dolgozni!"

Nah amikor kimentünk dolgozni akkor meg pénzről érdeklődtek szüleink... Amikor otthon voltunk le se szartak/belénk rugtak kedvük szerint... Grat.

Vannak a lepattintható emberek s vannak azok akik olyanok mint a piócák. Ha jófej vagy egyszer, akkor meg azt hiszik mindent lehet.

Küldjétek el ha parazita fajta, s nem veszi észre magát/nem fogja vissza dolgait.

2016. júl. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Odahívtad hogy segítsen, de még megvendégelni sem akarod cserébe?

Szerintem a te fejedben van probléma, ha úgy gondoltad, ellesz vizen és kenyéren, miközben segit kitörölni a valagodat.

Küldd haza anyukád, hisz megvagy a segítsége nélkül is, nem?

2016. júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó bunkó! Mindent megvettem neki, nem sajnálok tőle semmit! De ha olyan dolgot akar ami drága, és felesleges, költsön ő! Főleg most hogy munkanélküli is lettem, nem valami szuper így szórni a pénzt. Nem segíteni hívtam át, hetek óta el volt tervezve ez a hétvége. De hogy vigyük le Kaposvárra... az egy kicsit sok. Sokszor bejön a városba úgy hogy mielőtt feljön hozzám előtte pl elmegy fagyizni és engem sose hív meg rá. Múltkor mutogatott ékszert táskát ruhát amit vett... de közben engem egy gombóc fagyira sem hív meg...
2016. júl. 24. 07:10
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért bunkó az utolsó, mert nem ért veled egyet? Furcsa vagy, kedves kérdező! Ez volt a kérdésed: "Csak én érzem úgy hogy ki akar használni anyukám?" Tehát a véleményünket kérdezted. Akinek nem egyezik a véleménye a tieddel, az máris bunkó? Egyébként meg azt sem tudjuk, hogy Kaposvár milyen messze van tőletek! Minek hívtad magadhoz anyukádat, ha sajnálod tőle a kaját? ...stb...
2016. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Most tényleg sajnálsz édesanyádtól némi plusz ételt és némi gyümölcsöt?

És miért kihasználás, ha leviszitek Kaposvárra? Mi is elvisszük anyósom, amikor kéri és van rá időnk. Azért van az autó. Gondolom nem minden nap kéri, hogy vigyétek valahová.

2016. júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Talán nem kellene bunkó stílusban írogatnia...

Nem kevés dologról van szó. Mint írtam eddig se sajnáltam tőle. Csak van ami már sok. És nem ez érzi.

150 km-re van. Tesómmal utazott mindig oda. Páromnak van kocsija. Olyan helyre olyan rokonokhoz akikkel én nem tartom a kapcsolatot. Párom sem ismeri őket.

Tegnap olyat mondott majd tesómmal bevásároltat dolgokat magának és nem fizeti ki neki....

Vagy. Pár hónapja elromlott a mosógépe. Egy alkatrészt kellett cserélni. Erre új mosógépet akart kikönyörögni de nem vettünk neki mert drágák.

2016. júl. 24. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!