Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem úgy hogy ki...

Csak én érzem úgy hogy ki akar használni anyukám?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt csúnyán elestem. Nem tudom használni a bal kezem. Anyukámat ide hívtam a hétvégére. Pénteken bevásároltunk. Én fizettem az ő részét is. Aznap felhívtak a munkahelyemről hogy ne menjek többet, szóval elbocsájtottak. Ma is elmentünk venni kaját. A boltban mondta szeretne ezt azt. Én meg hogy minek annyi minden? Úgysem eszünk annyit! Kicsit hevesebben reagáltam mert feleslegesnek éreztem a pénzköltést. Itthon talált a konyhában pár csomag pudingot. Tv nézés közben szólt adjam oda a felét neki minek olyan sok nekünk? Annyit válaszoltam majd... meghívtam fagyizni és mondja a párommal vigyük le Kaposvárra mikor a páromnak lesz szabadsága. Meg akarja ezt vele beszélni. Köpni nyelni nem tudtam. Párom múltkor hozott egy láda gyümölcsöt. Anyukám már a felét megette. Nem sajnálom előle sem azt amiket eddig megvettem, de úgy érzem ez már kicsit kihasználás. Tegnap este is vacsora után még olyat akart enni és olyan sokat hogy rá kellett szólnom azt reggelire vettem. És tudott is róla. Aztán befejezte.
2016. júl. 23. 22:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja igen. Meg tegnap hogy vásároljak be neki otthonra ( sok hülyeséget sorolt fel) . De mondtam az nem az én dolgom. van pénze ruhára ékszerre de arra hogy meghívjon egy gombóc fagyira már nem. Ami 200 ft... és itt írjátok én sajnálom tőle??? Már sokszor sokat sok mindent fizettem.
2016. júl. 24. 07:33
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Szomorú, hogy elvesztetted a munkádat, de ne anyukádon vezesd le a feszültséget.
2016. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

De amúgy nagyon igazatok van hogy egy hétvéget szerettem volna eltölteni anyummal, úgy hogy kifizetek neki mindent ő meg többet akar és a fél kezemet.

Csak egy vidám hétvégét szerettem volna ehelyett azt látom minden az evésről zabálásról szól... igazatok van. Nagy szemét vagyok hogy költök rá. De jol esne ha anyaként viselkedne pl...

2016. júl. 24. 07:51
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

Jaj Kérdező, tudod, hogy unatkozó vén satrafák a GYK törzsközönsége, mégis milyen választ vártál? :)

Igen, kihasznál, és igen, helyre teheted. Attól még, hogy az anyád, nem lesz hirtelen elvitathatatlan joga élősködni rajtad.

Rám anyós szállt Így, amikor mi hülyék a kérlelésére beköltöztünk a szomszédjukba.

Havi egy nagybevásárlást tartottunk, ő módszeresen kifigyelte a kwrítésen át, hogy mit pakolunk ki a kocsiból, majd minden nap jött a vissza nem térítendő kunyerálás.

Egyszer benézett valamit, és mérgesen rám nyomta a telefont, hogy hazudok, amikor olyat kért, amit sose használok.

Akkor telt be a pohár, amikor nem adtunk neki tésztát, majd megsajnáltam, és küldtem át a miénkbol kifőzöttet.

Épp akkor tömte a fejét a sajátjával, mert hát véletlenül talált...

Jó hogy nem mi etettük őket egész hónapban... Lett ám sértődés, hogy többet nem adtunk semmit, hál 'istennek el is költöztünk onnan.

Sokan elég nagy tévedesben vannak. Ha valaki jön hozzám, azt eszi, amit elé rakok. Nyilván megkerdezem mit szeret, ha különleges étrendet tart, nyilván azért van beleszólása, készítek szívesen sütit, mindent, de ha egyéb vackot akar venni, azt szépen rendezi magának. Teljesen mindegy, kiről van szó. Ezzel még a régi barátnőm is magától tisztában volt, pedig ő mindenkin elősködött. A pofátlanság netovábbja, amit anyád előad.

Nem is értem, miért nála van a gyeplő bevásárlásnál? Ne add át neki. Ha a normálison felül betesz valamit a kosárba, fogod azpenztarnal és szépen kiteszed az elválasztót, nyilván magának vette.

Persze, hogy szeretünk a vendégek kedvére tenni, de azt nem azt jelenti, hogy erőn felül baromságokat fizetünk nekik. Pláne, ha ezt visszafelé nem várhatjuk el.

2016. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hetek óta el volt tervezve ez a hétvége. Mert már akkor tudtam elutazik a párom. Sehol nem írtam hogy a sérülésem miatt hívtam volna át. Ugyanúgy megcsinálok mindent így. Itt sem vagy és osztod az észt... no comment...
2016. júl. 24. 08:41
 16/17 anonim ***** válasza:
76%

A sérülésed miatt rúgtak ki? A sérülést a munkahelyeden szerezted? Munkahelyi baleset esetén egy csomó mindenre köteles a munkáltató.

Próbaidőn túl voltál?

2016. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Munkából jöttem el és elestem a biciklivel mert elsodort egy autó. Csütörtökön történt. Akkor járt le a próbaidő. Pénteken reggel oda mentem. Nem volt ott senki az irodában. A többiek dolgoztak. Rosszul voltam fájt mindenem párom vissza hozott. Csak szólni szerettem volna személyesen. Fél órával később felhívtak hol vagyok csak mert bejelentenének állandóra. Elmeséltem mi történt. A titkárnő mondta semmi baj menjek akkor amikor jobban leszek. Elkérte a bizonyítványom számát hogy akkor bejelentenek majd csak legyen meg nekik. Délután a másik titkárnő felhívott nem tudnak mégsem foglalkoztatni és a másik két egyszerűsített csajt is elküldték. Megértik ha találok más munkahelyet. Amúgy a héten másik két embert is kirúgtak meg előző héten is egyet. Csütörtökön szóltak nekem és a másik két új csajnak hogy pénteken bejelentenek. Erre ez lett.
2016. júl. 24. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!