Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiborultam nem kicsit anyum...

Kiborultam nem kicsit anyum miatt, miért csinálta (ja), még most is ezt velem?

Figyelt kérdés

Szóval röviden is tömören egy mondatban az a bajom, hogy anyám, egyszerűen nem hajlandó megérteni.


Kicsit hosszabban, bővebben, több infó.

Történt az, hogy nyár elején megtetszettem egy lánynak, de egyszerűen anyum miatt nem tudtam vele lenni.

Nyár közepén beszéltem a lánnyal, csak egyszer, és egész nyár végéig nem mondtam el ezt neki. Nyár végén amikor elmondtam, akkor kinevetett, hogy melyik lány volt ez?

Csalódtam benne, mint szülőben mint anyában, nem kicsit hanem nagyon. Anyumról annyit kell tudni, hogy az a "régi" rávágású, a szó szórós értelemben. És ez engem egyszerűen megőrjít. De nem ez az egyetlen idegesítő szokása. Semmit nem tudok vele megbeszélni, ha meg igazam is van, akkor nem szól semmit, helyet kiabál rám, és random elkezd takarítani. Utána meg fél napig csesztet, és talán jó másnapra megbékél.

De térjünk vissza a tárgyra. Rosszul esett, hogy az volt az egyetlen reakciója kinevetett.

Még valami mondanék, a másik szokásra, csak abban a ruhában mehetek amit ő nekem megszab. Szóval nem mehetek félcipőben ha esetleg abba akarnék. Nincs egy nájki cipőm sem. Mind feles bőrcipőim vannak. Lehet, mondani, hogy elegáns, meg nagyszerű meg kényelmes, de télen nyáron hóban fagyban, ilyen cipőkben járat, másikat nem hajlandó venni. Ruházatból mindig kettővel, nagyobb méretűt vesz, de igazából, hogy ő sem tudja, hogy miért.

ÉS igen haragszom rá, mert azt vártam, hogy azt mondja majd erre, hogy "na fiam vegyek neked olyan ruhákat, amilyet szeretnék, hogy lássa az a lány, hogy igényes és rendes fiú vagy", de helyette nem ezt mondta, hanem kinevetett. Nem tudom neki ezt megbocsájtani. Nem is fogom neki.

Egy a kérdés, mit tehetnék, hajlandó legyen felfogni és megérteni, hogy felejtse már el ezeket a régies, vallásos dolgait (nem szeretem erőlteti rám ezt), és végre vegyen olyan göncöket amilyet én szeretnék, hogy lássák, milyen vagyok valóban.

Mielőtt valaki lehurrogna, hogy mért nem próbáltam nyár előtt megbeszélni ezt vele, megpróbáltam, de vagy a hajamat húzta meg, vagy letolást, lelki fröccsöt kaptam, ami nem hiányzik.


Köszönöm, hogy meghallgattál.



16F


2011. jan. 4. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első dologra: mert féltékeny. Másodikra: Lassan felnőssz és azt csinálsz, amit akarsz. Azt meg, hogy mit vegyél fel 16 évesen meghatározni, nevetséges. Ha van spórolt pénzed, tudsz venni olyan cuccokat, amikben jól érzed magad. Ha édesanyád tényleg szeret, akkor nem fog kontrollálni akarni.
2011. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerintem nem is "szeret" mint gyereket..
2011. jan. 4. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meingott. Szegény kölyök. :) Diákmunka - turi - attólakadna csak ki igazán.
2011. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben az a poén, hogy diákmunkára sem enged el. Konkrétan sehova sem enged el. Elszökni meg nem akarok. De lehet, hogy az lesz. Kezdem unni. Még nem is voltam sehol bulizni sem.
2011. jan. 4. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeret,nagyon is,és nem akar elveszíteni.Úgy gondolja,ha ezt csinálja akkor nem veszíti el a pici fiát.

Egyedül nevel anyukád? Van tesód?

2011. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen egyedül nevel, mert apum nem él. Egy öcsém van.

Nem vagyunk szegények.

2011. jan. 4. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Félt,főleg h már nincs apud,nem akarva akar így bántani,csak úgy gondolja,hogy így nem eshet bajod.

Ülj le Anyuddal megbeszélni a dolgot.

2011. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!