Miért ilyen velem anyum?

Figyelt kérdés
8 éves voltam mikor szüleim elválltak és azóta csak félelemmel növök fel... Anyum nem engedi hogy láthassam apumat és az ő rokonait ezért titokban kel vele találkozzak. Volt olyan is hogy azt mondta anyum hogy belémszurja a kést, hogy jobb lett volna ha nem létezek mert csak felesleg vagyok neki, több rendben is hozzám ütött és mikor a mostani férje megkérdezte miért van feldagadva az arcom azt válaszolta hogy ö nem tudja, mikor azelőtt pár percel ütött hozzám. Lelkileg darabokra törtem. Mit tehetek ez ellen? 16/L

2016. máj. 14. 17:20
 1/6 anonim válasza:
64%
Én úgy vagyok vele, hogy sohasem hagynám el anyát, de ilyenkor látni, hogy bizony van különbség anya és szülő között. Még két évet ki kell bírnod valahogy, de amint nagykorú leszel, keress valakit, aki mellett biztonságban lehetsz. Rokon, barátnő, fiúbarát, bárki, akiben tényleg megbízhatsz. Kitartás!
2016. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

miért nem költözöl apukádhoz, meg az ő rokonaihoz? elég nagy vagy már hozzá,hogy a bíróság figyelembe vegye a véleményedet..

anyukád nem normális a leírtak alapján. az apukádat jogod van látni. az meg,hogy megüt és fenyeget, azt mutatja, hogy nagyon nem alkalmas a szülői feladatainak ellátására.. szóval próbáld apukádhoz költözni,vagy egyéb rokonokhoz pl nagyszülők. anyukád meg pukkadjon meg utána. jobb lesz neked nélküle és csak ez számít.

2016. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 klaudiasanyikaa válasza:
Szia én se voltam joba soha sem anyukámmal ezért 16 évesen elkoltoztem a szerelemhez kb hallunk is ilyen volt a helyzet mai napig mindig rossz vagyok a szemében... Hagyd ott költozz apukadhoz és reméljük minden megoldódik. Habár az anyukád soha sem fog megváltozni ne haragudj hogy ezt írtam róla 21\L
2016. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 klaudiasanyikaa válasza:
38%
Ja és rendőrséggel sem tudott haza vinni mert 16 éves kor után van jogos döntést hozni az életedben. Csak nekem abban volt szerencsém hogy a ferjmmnek voltonallo keresete
2016. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a bíroságon hosszas a procedura.Voltunk érdeklődni ott és sajnos minimum egy év amig apukám megkaphatja a gyámot. A vállási határozat szerint anyum a gyámom és apumat láthatom minimum egyszer hónaponta. Sajnos Romániában lakom és ha elszököm itt 18 évig a rendör ha utánnam jön akkor muszály lesz visszatérjek anyumhoz.
2016. máj. 15. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség ! A mostoha testvéreim ugyan ebben a helyzetben voltak mikor a biroságon megemlitettük az életveszélyes fenyegetéseket ,bántalmazásokat már haza sem kellett menniük mert az ideiglenes gyámság nálunk volt ! Ez után rá 2 honaoraa megvolt a tárgyalás!
2016. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!