Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre leszögezném hogy amit hallani fogtok utána lehordhattok mindennek, el fogom fogadni mert én sem vagyok rá büszke.

Anyánál élek, apám meg 20 km vel arrébb.Anyának mondtam hogy nincs jó szaga a szájának, megkérdeztem mivel mos fogat.Erre válaszolt, és kérdezte hogy milyen szaga van, megmondhatom nyugodtan.Mondtam hogy kicsit gané szaga van annak a valaminek amivel a fogát mossa.Ismètlem nem azt mondtam hogy ganészagú ő maga, hanem az amivel fogat mos (fáj a foga, ez jót tesz neki azt mondta).Igen el lehet engem mondani minden hülyének ezután.De azóta 3 nap eltelt és nem lágyult meg a szíve, és azzal fenyeget hogy apámhoz fogok kerülni.Szeretem apát,nincs vele baj meg semmi ilyen de nem akarok oda menni.....szerintetek hogyan tudom azt elérni hogy anyám ne utáljon?már ezerszer elmagyaráztam hogy nem úgy gondoltam, és bocsánatot kértem.Azon tanakodok hogy többször nem fogok bocsánatok kérni, mert érzem hogy egyszer meglágyul aztán máshogy fog velem bánni stb....Csak úgy mondom hogy a közeli legjobb szakgimnáziumba vettek fel, tehát jól tanulok,többnyire segítek otthon, de elegem volt hogy kb el sem akar engedni a városba a haverokkal (csak egyszer-kétszer)és mindenkinél azt látom hogy nem azt mondják nem mehetsz el a városba,hanem hogy milyen jó hogy elmennek, vannak barátai, akikkel jól érzi magát.Anya nem igazán enged el, de amikor megemlítem azt hogy tetszik valaki akkor sem akar elengedni.Nekem iszonyú rosszul esik hogy engem nem engednek el egy koncertre, vagy ottaludni egyik haveromnál, mert egyből az van hogy iszunk meg cigizünk....Komolyan,szerintem anya nagyon félt engem....mondtam neki hogy én nem iszok meg nem cigizek, meg hogy vigyázok magamra, és azt is hogy már elég nagy vagyok.Ha az van hogy nem pakoltam össze a szobám akkor (14 éves vagyok) 15 éves gyerek nem tudja ezt megcsinálni.....de ha el akarok menni valahova akkor meg vagyok akár 13 éves az ő szemében.Általában haverokhoz elenged, de akkor is a 7-es busszal érjek haza...persze mindenki este 9-11 ig marad.Szerintem anya szemében lázadok, de nem akarja azt mondani hogy jólvan, ottaludhatsz/majd gyere haza legkédőbb a 9-es vagy későbbi busszal/elmehetsz a városba/tessék itt egy ezres hívd meg a lányt egy fagyira vagy akármi ilyent.Ha nem "lázadok" akkor ugyanúgy kevés időt lehetek el, nem lehet barátnőm, stb....kérek tanácsokat ,tapasztalatokat hogyan vészeltétek át ezt az időszakot vagy hogyan sikerült azt elérni amiket leírtam?



2016. aug. 1. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, csak az elejét olvastam el, utána elég zavaros lett. A büdös száj a gyulladt fog következménye, nem egymásra kell acsarkodni meg a fogkrémet hibáztatni, hanem elmenni a fogorvoshoz. Ebben segíts neki.
2016. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól értem hogy a szüleid pénzéből akarsz csajozni.
2016. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Mit akarsz 14 evesen csajozni meg 11ig maradni?

Ember en nem járok el sehova 17 evesen.

17/l

2016. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Hát, én szakközépre nem lennék büszke, annyira jól mégse tanulhatsz. Bár kinek mi a jó tanulás.
2016. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne csajozzál 14 évesen. Nem kell eljárkálni sem, ilyen kis korban. Majd ráérsz huszonévesen. Addig meg tanulj rendesen, bár ez nem nagyon .egy neked ha csak egy szakközépiskolába vettek fel. Pénzt kéregetni meg a legnagyobb bunkóság azután, hogy lebüdösözöd anyád száját a fogbetegsége miatt, amiről nem tehet!
2016. aug. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még csak 14 èves gyerek vagy, ne akarj éjszakára kimaradni. Iszonyatosan bunkón válaszolták anyukádnak, megértem, hogy nagyon megbántottad.


Inkább a tanulásra koncentrálj, mint a bulikra, nyugi mindennek eljön az ideje.


A szakközépiskolâval nem értem, mi pár válaszoló gondja, nálunk, ami szakközepek vannak, oda kb 4,7 —es átlag kellett. Mi az, hogy csak? Bár mi mondjuk GyMS megyében lakunk.

2016. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az megy átlagos szakközépbe akit nem vesznek fel valamelyik gagyi gimnáziumba.
2016. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, GyMS megyében lakok én is, 4,3-s átlagom van....Beszélitdk hogy tanuljak többet.Nem megy.Csajozásról tegyek le....hát az màs dolog.De a kérdésre válaszoljatok légyszives!
2016. aug. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!