Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim segítségéte nem...

Szüleim segítségéte nem számíthatok. Egyedül mit tudnék tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnálatos módon szüleim nem hajlandóak tudomást venni a problémámról, mert szerintük az a megoldás, ha nem foglalkozom vele. Ezzel sokat nem érek el, főleg egy ilyen embernél nem, mert ez több, mint valószínű, hogy rosszabb lesz. Legalábbis számomra főleg lelkileg.

Egy haveromnal hitt személyről lenne szó. Viccet csinál belőlem és a családomból, főleg a köztünk lévő különbség miatt, mivel mi fele annyira sem vagyunk gazdagok, mint ők. Kiröhög amiatt, hogy milyen ruháim vannak, hogy milyen helyen lakom, hogy hogy nézek ki, miért nincsenek normális ruháim. Konkrétan azt is mondta, hogy többet hozzánk nem hajlandó átjönni, mert fél, hogy valami szrt elkap, annyira áll nálunk a mocsok, nagyon igénytelenek vagyunk, a házunk is félig le van omolva, nem akarja az életét kockáztatni. Undorítónak találja ahogy élünk, és biztosan messze elkerül engem, mert ki tudja, hogy milyen betegségeim vannak, amik rá is átragadhatnak. Gyakorlatilag undorodik tőlem, hozzám sem mer érni.

Ezeket így elmondtam szüleimnek, de nem különösebben érdekli őket viszont én rosszul érzem magam miatta..


2016. júl. 19. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy? Egyébként nem csinálnék mást, csak annyit, hogy miután ilyeneket mondott rám, úgy összeverném, hogy az anyja sem ismerné meg!
2016. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Mit kezdjenek ezzel a szüleid? Mit vársz tőlük?
2016. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szärd már le... A szüleidnek se kell ezzel törődni.
2016. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Verd meg a patkányt.
2016. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg ennyire zavar, kérd az ofőd segítségét.
2016. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: tovább nem barátkozol vele.
2016. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás pofon egyszerű: ha ennyire lenéz téged, akkor nem haverkodsz vele többet. Ilyen barátokra nekem se lenne szükségem.
2016. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ok,értem,hogy bántja a lelked. Azon kívül,hogy nem vet fel titeket a jólét,igaza van-e a havernak abban,hogy áll nálatok a retek?


Ha a ruhád tiszta, a házban tisztaságot,rendet tartotok,akkor nincs a havernak igaza. A ház állapota nem a tisztaság témakörébe sorolandó (vagy van pénz felújítani.vagy nincs).


Ha meg káosz és retek van,neki lehet állni takarítani,akár csak meleg vízzel,súrolókefével,ronggyal is.

2016. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehát neked ez nem a haverod, hanem az ellenséged! Ne foglalkozz vele, ne beszélj vele többet, kerüld el.
2016. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
:)
2016. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!