Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem engedi hogy be...

Anya nem engedi hogy be fessem a hajamat valamilyen extrém színre. Hogyan tudom meggyőzni hogy a szín az kimosható a szőkítőt meg sulira vissza festem? 15/f

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 17:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De anyam nem engedi...
2016. aug. 3. 18:13
 12/20 anonim ***** válasza:
21%

Es ha az en fiam lennel akkor apad sem...

Sot meg az idejemult emos divatot sem.

2016. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Zedricht ***** válasza:
29%

Attól, hogy emós vagy nem kell befestened a hajad. Amúgyis undorító, főleg ha fiú vagy.

Majd kinövöd.

16F

2016. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Én megengedném, de ezzel aztán semmire nem mész ha az anyád nem engedi... nincs mit tenni, valaki vagy ellene van vagy nem... Az engedélye nélkül meg ha befested akkor az lesz hogy másnap lenyírja az egész hajad valószínűleg.

Én azt ajánlom rendelj egy parókát, tele van színes parókákkal az ebay. Olcsóbbak mint a festék, aztán hordd ha hordani akarod, csak ne anyád előtt. :)

2016. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok ellene az ilyeneknek. Otthon én is befestettem lilára aztán feketére. Persze kimosható volt de nekem nagyon tettszett. Nem nagy dolog otthon befesteni azért van ráírva használati utasítás. Fest be aztán jócakát. Anyud meg majd beletörődik. Eleinte az enyém se csípte most meg ő festi tesómnak is.
2016. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is otthon csináltam, rózsaszín ombre van a szőkésbarna hajamban már egy éve. Nem tört le, és szebb, mint a sok sötétbarna-csík-platinaszőke förmedvény, amit állítólag fodrász csinált. A páromnak, a barátaimnak, sőt még a nagymamámnak is tetszik :)

Teljesen normális lány vagyok, dolgozok és egyetemre járok. Ezt csak a többi válaszolónak írtam le, hátha elültetek valami apró bogarat a fülükben, hogy talán mégsem retardált mindenki, aki kipróbál valamit, ami tetszik neki. A haj pedig visszanő, ha megunom, vagy kapok egy olyan munkát, ahol ezt nem tolerálják, akkor nemes egyszerűséggel levágom a végét.

Egyébként én semmilyen stílust nem képviselek.

Kérdező, valószínűleg sehogy, erre az egy hónapra szerintem egyébként is fölösleges munka. Tanulj jól és légy jó gyereke év közben, ha eddig esetleg nem tetted volna, és térjetek rá vissza jövőre. Ha látja, hogy normális és kedves ember vagy, hátha jobban "puhítható" :)

21/L

2016. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én azzal próbálkoznék, hogy:

- inkább 15 évesen kísérletezz ilyennel, mint 20+ abban az időszakban, amikor már állást keresel

- a festék kikopik egy idő után

- leírás alapján amúgy sem suliba festeted be, nyáron meg nem kerülhetsz miatta akkora bajba

2016. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
51%

Szerintem én egy lánynak engedném de egy FIÚNAK!

? NEEEEEEM....

2016. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hasst anyukaddal egyetertek en sem engednem h a gyerekem ennyi idosen hajat fessen, mint ahogy en is 18 evesen festettem eloszor hajat, ami piros lett. Amikor meglattak masnap mar elvittek fodraszhoz, szoval kb 24 oran at volt csak piros a hajam:-)))))
2016. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én meg sem kérdeztem hogy megengedik-e, amikor hazajöttek látták hogy fehér a hajam :D
2018. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!