Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha szüleim nem...

Mit csináljak, ha szüleim nem segítenek lefogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves fiú vagyok, 180 cm és 100 kg!. Nagyon nagy úszógumiaim vannak, a mellem mint egy nőnek, a combjaim nem férnek el egy széken akkorák. Anyám ezt nem veszi észre, és még jobban etet. Nem tudok ellenállni az édességnek ezt ők is tudják, és direkt veszik őket, hogy még jobban hízzak. Ma is pizzát, hamburgert adtak enni, mint ahogy szokták. Ha elmondom nekik, hogy fogyni akarok, csak kiröhögnek, hogy megint pénzkidobással akarom őket terhelni, meg hogy nem vagyok kövér. Strandon pedig szeme előtt bámulnak rám undorodóan. Mit csináljak?

2016. aug. 4. 19:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

1. nem eszed meg mind, amit eléd tesznek. Ha hisztiznek, akkor sem.

2. sportolsz. A futáshoz még pénz sem kell.

2016. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell minden hízlaló kaját megenni. Menj el kondiba, ott 1-2 év alatt le tudsz fogyni 60-65 kg-ra és még izmod is lesz. Szard le hogy mit mondanak a szüleid.
2016. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
4%
Futni, futni, minden nap kilométereket! Pár száz méterrel kezd és úgy fokozd, nem szégyen, sokan jó eredményeket érnek el. Candida gombád lehet, az kívánja az édeset. És nagyon szomorú, ha szüleid nem érdekli, mert az életed múlik rajta. Azzal tudlak még vigasztalni, hogy nemsokára egy új világ lesz a földön és akkor te is tökéletes egészségben élhetsz. Ehhez, fontos megismerned a Bibliát, mert felkészíti rá az embereket!
2016. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
3-as nem vagyok vallásos, nem kell vígasztalni, nem vagyok nagyon szomorú, csak azért, mert bugyog a lábam és néha-néha nagyon fáj. A futás jó ötlet, csak azt mondják hogy ennyi túlsúllyal műteni kell a lábaim pár év múlva ha futok.
2016. aug. 4. 20:08
 5/33 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem kondihoz és szüleim sose adnak pénzt, mert úgyis mindig belopják. Nem szoktam mindet megenni, de elég sokat magamtól eszek, hisz nagyon-nagy az étvágyam. És nem tápláló kaját kapok, hanem hízlalót.
2016. aug. 4. 20:10
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Egyszerű: ne zabálj. Önuralom kérdése.

És járj gyalog néhány megállónyit naponta.

2016. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Akkor gyalogolj, míg le nem adsz jópár kilót. Kifogást keresel még itt is, nem csoda, ha ilyen hozzáállással nem veszik komolyan a fogyási terveidet. Talán előbb mutass fel eredményt, pár hétig utasítsd vissza az édességet, majd azután várd el, hogy higgyenek benned.
2016. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs önuralmam. Sose volt és most hirtelen nem tudom, hogy szedjem össze magam. Pont a határán vagyok az egészséges és a betegnek, de ez se akar megmozgatni. Egyedül nem fog menni, és ezért szeretném, ha szüleim segítenének és nem hátráltatnának.
2016. aug. 4. 20:17
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Meg eheted amit eéd raknak,csak kevesebbet!Egyél többször keveset,igyál naponta 2,5-3 L vízet,fúss,tornázz,sétálj,kocog..egyik sem kerül pénzbe
2016. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs önuralmad keress egy havert, vagy korban közelállót aki szintén fogyni szeretne és edzetek együtt. Konditerem nem kell, futni is lehet, vagy ha van biciklid akkor mehetsz túrázni és hamar leolvadnak a kilók.

Egészséges recepteket is kereshetsz, rengeteg finomság van, a junk foodokra is vannak egészségesebb alternatívák.

Mi nem vagyunk nagy egészséges életmód hívők, de szoktunk ilyen ételeket is főzni. Ami jól néz ki és finom, az bizony elfogy még a leghamburgerorientáltabb családban is.

2016. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!