Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretne a baratnom lefogyni,1...

Szeretne a baratnom lefogyni,12 eves 58 kg 176 cm, hogy tud lefogyni ha ha szulei nem segitenek neki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 11:35
1 2
 1/19 anonim válasza:
0%

szülei miben segítsenek?

egyen kevesebbet mint eddig, 6 után ne egyen, délután már szénhidrátot ne nagyon (kenyér, krumpli, rízs, gyümik) inkább hús, virsli, felvágott, tojás, zöldségek.

A mozgásban sem kell hogy fogják a kezét. Van egy csomó aerobic videó, dvd a neten, csinálja a szobájában, vagy menjen futni, biciklizni, úszni...

2014. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Úgy hogy elmegy hetente négyszer ötször futni. (alkalmanként 30-60 perc, nem túl megerőlető tempóban, de nem is sétálva)
2014. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok... 176cm-hez az 58kg egyáltalán nem kövér! 12-évesen nyilván magasabb és súlyosabb mint az osztálytársai, de alacsonyabb már nem lesz, akkor minek fogyassza gebévé magát?
2014. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%

Manapság olyan pocsék élelmiszerek vannak, hogy egy 12 éves is lehet beteg, elhízott..


Gyerekeknek is húst, zöldségeket kell enniük, főleg hogy ők még fejlődnek, most épül csak fel a testük. Ha mást esznek, akkor egyrészt kevesebb tápanyag lesz rendelkezésükre, másrészt megbetegedhetnek, elhízhatnak.. Pedig ilyenkor a legerősebb még a szervezetünk..


Okosan kell enni, ésszel!

2014. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az 58 kilo a 176 cm-hez majdnem keves. Most komolyan, ti mar 12 evesen fogyokuraztok? Miert nem vagytok gyerekek? Micsoda vilag van, megall az eszem.
2014. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Már most is vékony, ha én lennék a szülő én sem támogatnám! 12 évesen játsszon, élvezze az életet, ilyenkor még esze sincs a fogyókúrához csak lesi az anorexiás modelleket a TV-ben és azt hiszi az a normális.
2014. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Lehet nem nagy a súlya, de mondjuk az izom-zsír aránya rossz, és ezért érzi kövérnek magát.


Lehet csak testképzavaros.

2014. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Magas, karcsú kislány, szülőként én sem támogatnám. Abban igen, hogy elmenjen valamit sportolni, és izmosodjon.
2014. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
egy 12évesnek még gömbölyűnek(ducinak) kéne lennie waow, még fejlődőben lévő szervezet, ha már most fogyózni akar szerintem rövid életre pályázhat, mert se vitamint se mozgást nem kap ezek szerint.
2014. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
176 cm-hez 58 kg egyáltalán nem sok! Persze feltölthetsz egy kitakart arcos fotót az alakjáról biztos ami tuti ziher, de nem hiszem el, hogy olyan rossz izom-zsír aránya lenne, hogy 58 kg-al már hájasnak nézne ki.
2014. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!