Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőktől külön élők: mennyi...

Szülőktől külön élők: mennyi időnként alszotok náluk?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokat kérdezem, akik házasságban vagy csak simán a párjukkal együtt élnek, értelemszerűen külön a szülőktől. Mennyi időnként alszotok náluk?


Én 20 km-re lakom tőlük, mégis nagyon ritkán alszom a régi otthonomban. Általában hétvégente egy délutánra megyek ki hozzájuk (havi egy alkalommal), de sosem alszom ott. Pedig megvan a lánykori szobám is, de valahogy a saját otthonomba húz a szívem.


Ti hogy vagytok ezzel?


2016. aug. 7. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Soha, nem vagyok velük jóban.
2016. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25éves vagyok. Párommal élek együtt,körülbelül havonta-2 havonta alszok van amikor alszunk otthon mindkét szülőnél. Én szüleimnél 2-3 éjszakát, pároménál 1 max 2.
2016. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2-3 havonta megyünk,akkor több napra akár egy hétre is,mett 200 km-re laknak.
2016. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyetemi evek alatt kethetente jartam haza 2 ejszakara. Volt egy nyar is, mikor nem volt alberletem, akkor otthon voltam naluk. 100km-re laknak.


Amiota a ferjemmel egyutt vagyunk, sosem aludtam ott. Mar van gyerek is. Szeretek mindig a sajat agyamban aludni.

2016. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40km-re költöztünk 4 éve, előtte nálunk laktunk (fél-1 évig kb). Az elején 2 hetente, most már inkább 3 megyünk haza, péntek-szombat-vasárnapra, vagy szombat-vasnapra. Nekünk mindenkink ott lakik a városban szinte, mindkét szülő, nagyszülők, ilyenkor mindig elmegyünk mindenkihez kicsit. Hamarosan jön a baba, utána már nem alszunk otthon.
2016. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyedül költöztem el a szüleimtől, és azóta nem aludtam náluk. Nem hiányzik. A régi szobámban megvan még a régi ágyam vendégágynak, de bekerült a nagy étkezőasztal, úgyhogy a szüleim most már ebédlőnek használják a volt szobámat.
2016. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem is tudnék a szüleimnél aludni, mert anyukámnak van egy olyan betegsége, ami miatt ez nehéz. Azóta alszom nyugodtan, és nem vagyok kialvatlan, amióta külön élek tőlük.

Nem mindenkinek a béke szigete a szülei otthona.

2016. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!