Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azok a szülők akik megtudták,...

Azok a szülők akik megtudták, hogy a gyerekük meleg, hogy viselték?

Figyelt kérdés

Leginkább az erdekel jobban, ahol a lányotokról derült ki, hogy leszbikus, de a biszex, meleg fiú-szülő kapcsolat is érdekel.

(A napokban tudtam meg, hogy a lányom az, és nem tudom, hogy kezeljem, vagy hogy tudnám támogatni.)



2016. aug. 12. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy tudasd vele,hogy te így is ugyanúgy szereted. Fontos hogy érezze mellette álsz és emondhat neked bármit, segítséget kérhet.

Fischer Eszter: Meleg a gyerekem?! című könyve is tud neked ebben segíteni.

2016. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a legjobb az lenne, ha nem vennél róla különösebben tudomást.


Sokan nem értenek egyet velem, de számomra a szexualitás épp annyira fontos, mint a cipőméret vagy a szemszín. Épp annyira nem kell nagy ügyet csinálni belőle, mintha hetero lenne.


Támogatni annyiban tudod, hogy biztosítod afelől, hogy nem fogod emiatt lenézni/utálni/elítélni/kitagadni/egyéb félelmek. Gondolom ő mondta el, és hidd el, valószínűleg hatalmas bátorság kellett hozzá és rengeteg tipródás, mire fel merte vállalni.


Ha van/lesz barátnője, akkor szerintem még könnyebb dolgod is lesz, mintha pasizna :) Néha szervezhetnétek csajos napokat hármasban :)

2016. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt nem írtam le, az apuka vagyok. Csajprogramnak azt tudom csak elképzelni, hogy pénzt adok drágább ruhára, vagy közös mozi.
2016. aug. 12. 15:59
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Attól nem vagy jobb apa,ha pénzt adsz drága ruhákra. Attól vagy jó apa, ha a mássága ellenére pont ugyanúgy kezeled,mintha hetero lenne. Mert őszintén: a begyöpösödött, álszent, kétszínű és korlátolt társadalmunkon kìvül kit zavar, ha valaki meleg?

A vőlegényem egyik kollégája meleg. Az apja üvöltve zavarta el otthonról, azóta az anyjával találkozik csak...pedig ez nem bűn. A gyereked ettől még a gyereked! :) vigyázz rá.

2016. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

#4

engem speciel zavarna. meg a "társadalom"-ba gondolom az emberek többsége beleszámít. Amúgy attól is függ, hogy hány éves a gyerek, 14 évesen még lazán kinőheti, 30-hoz közel már necces a dolog.

2016. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Előttem lévő: A 20-30+-os leszbikusok is voltak tizenévesek...
2016. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Apuka,


Nem kell túlaggódni, ahogy írják, ez pont annyria lényeges tényező, mint a lábméret. Azt tartsd szem előtt, hogy ő boldog legyen és érezze, hogy te/ti az anjyával ugyanúgy elfogadjátok őt. Semmi más nem változott meg, ő egy kicsit más szeret, de ugyanazok az érzései vannak, mint egy heterónak. Beletörődni max. abba kell, hogy unoka a hagyományos úton valószínűleg nem lesz.

2016. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
#6 csak nem mindegyik marad az, ismerek rá példát..
2016. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Anyumtól egyszer viccből megkérdeztem (de azért a kérdést komolyan gondoltam), hogy mit szólna, ha leszbikus lennék. Csak egy vállrándítást kaptam válaszul :)


Nem érdekelné, és tudom hogy épp annyira szeretne mint ahogy most, így szeret engem. Ennél több támogatásra - ezen a téren - nem is lenne szüksége a lányodnak.


17/L/hetero

2016. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Anya és apa egyszerűen úgy tesznek, mintha semmi sem lenne, de nem miattam, hanem mert így egyszerűbb. Ne ess át arra az oldalra, én már elfogadom hogy nem kérdeznek rá, hogy van-e valakim vagy hogy van a barátnőm, de egy ideig nagyon nehéz volt hogy úgy tettek, mintha majd változna, azóta meg szóba se hozza senki inkább. Annyit értek el vele, hogy másról se nagyon beszélek velük. Te csináld jobban :)
2016. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!