Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lenne beleszólása az anyámnak,...

Lenne beleszólása az anyámnak, hogy 17 évesen milyen bugyit hordjak?

Figyelt kérdés
Még tanulok, de a saját pénzemből vettem magamnak 3 tangát, mert oké, hogy nem a legegészségesebb, de van olyan ruha, ami alá nem lehet mást felvenni. Én szoktam kimosni kézzel, de egyszer belekeveredett a szennyesem közé és nem rakta be a mosásba, a többi bugyival. Amúgy Hajdú mosógépünk van, amivel én nem tudok mosni és 3 bugyinak nem pazarlok el 20 liter vizet. Utána teljesen kiakadtak, hogy milyen idézem "szart" hordok, meg ki sem mondja azt, hogy tanga. Szerintem nem az anyámnak és apámnak kellene beleszólni, hogy milyen bugyit hordok, magánügy. Hozzáteszem 11 éves korom óta magamnak vedzek betétet és tampont, mert körülbelül ugyanígy reagáltak rá. Soha egy gyantát, arckrémet semmit nem vett meg. Ezekre költöttem gyerekkorom óta az összes pénzemet.
2016. aug. 12. 18:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nincs beleszólása, de az is nonszensz, hogy a saját tangádat nem tudod kimosni 17 évesen. Kicsi kezeddel kimosod a mosdókagylóban, kb. fél perc és 1 liter víz max. Eleve gáz, hogy nem tudod használni a mosógépeteket, bár ez leginkább anyád hibája, hogy nem tanította meg, nagyjából 6 és 10 éves korod között.
2016. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
76%

"Én szoktam kimosni kézzel, de egyszer belekeveredett a szennyesem közé és nem rakta be a mosásba, a többi bugyival. Amúgy Hajdú mosógépünk van, amivel én nem tudok mosni és 3 bugyinak nem pazarlok el 20 liter vizet."


#1 előbb olvasd el figyelmesen, aztán reagálj: ő szokta kimosni, pont azért mert a 3 bugyijára nem használ el annyi vizet, amennyi a mosógépbe kell (az más, hogy nem tudja használni).


A kérdésre válaszolva:

Abban teljesen igazad van, hogy bizonyos ruhákhoz a tanga jó. Szerintem nincs beleszólása, ha a saját zsebpénzedből veszed. Az szerintem mindegy, hogy akár tőlük vagy rokonoktól kapod, hiszen a zsebpénz pont arról szól, hogy azt veszel belőle amit szeretnél és szükséged van rá. Az más lenne, hogyha elpazarolod, hülyeségekre költöd vagy megmondják, hogy pl mit szeretnének mit vegyél a szülinapi pénzedből.

2016. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
Hát figyelj, ha ilyen anyám lenne hogy egy egyszerű tangára így reagál, meg tamponra, betétre is (wtf? ő talán nem használt sose?!), akkor én elbeszélgetnék vele komolyan és nyugodtan, hogy térjen már észhez mert ezek normális dolgok, semmi különös nincs egyiken sem, szóval nem tudom mi a francon problémázik egyáltalán.
2016. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
10%
Nem szólhat bele. De eddig hol élt, tudja, hogy a legtöbb 17 éves nagylányosat játszik a bugyijával.
2016. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Tudom bekapcsolni, meg vizet engedni bele, de gumicsizmában kell mellette állni, meg utána a nehéz ruhákat öblíteni, átemelni a centrifugába. Nagyon muszáj megcsinálom, de egy fél napos dolog és nekem nehéz.És véletlenül keveredett bele a többi szennyes ruha közé. Ha autómata mosógép lenne kimosnék mindent.

Nem ezért írtam ki a kérdést, hogy a mosógépen akadj fent.

2016. aug. 12. 19:13
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
WTF?? A tanponra, betértre mért reagált így?? Tán azt akarja, hogy átázz??
2016. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Minez a "nagylányosat" játszik? Szerintem bugyit 93 évesen is hordani kell és hordanak is a nők. Eddig nem vette észre.
2016. aug. 12. 19:17
 8/38 anonim ***** válasza:
62%

Én még nem írtam.


De tárcsás mosógéppel én sem kezdenék, félautomata hajdu mosógép is olcsó már, kicsit olyan, mintha a világ végén laknátok,(szarkazmus) anyukád az internetet nem ellenzi a csúnya elektronátha és a wifihullám káros hatásai miatt? (Szarkazmus)

2016. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
8%
Tangácskával játszanak nagylányosat. Pontosan értetted, hogy így gondolom, nem vagy hülye.
2016. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Miért játszanék nagylányosat a "tangácskával"? Biztos valami aberált férfi vagy, egyébként is ahhoz már kicsit idős vagyok.
2016. aug. 12. 19:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!