Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idegesít az apám. Mit tegyek?

Idegesít az apám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő. Egy az, nagyon idős. 62 éves, osztálytársaim apja a 40-es éveiben járnak. Megaláztat: az utcában szinte meztelenül (egy szál fecskében) járkál. Maradi: az internetet se akarta beköttetni, pedig nagyon kellett a sulihoz. Csak anyukám beszélte rá (nagy nehezen). Telefon kellett nekem is és a tesómnak is, mert vidékre járunk suliba. A 2 telefont titokban kellett megrendelnünk, mert apám ellenzi, hogy minek nekem telefon, meg stb. Káromkodik: 60 év fölötti kora ellenére nagyon csúnyán beszél. Lenéz minket: azt hiszi, hogy ő mindent meg tud csinálni (megtudja, csak csapnivalóan). Irritál ez már nagyon. Nem ver meg semmi, de már nem bírom tovább. 15 éves vagyok, fiú.

2016. aug. 14. 12:27
 1/6 anonim válasza:
96%
Vannak olyan emberek, akik képtelenek változni. Ha nem tudod vele szemtől szembe megbeszélni, akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Az egyetlen megoldás, hogy 18 éves korodban elkötözöl otthonról. Ez nem azt jelenti, hogy megszakítod a szüleiddel a kapcsolatot, csak külön életed lesz. Ha 15 éves vagy, akkor nincs már sok vissza, 3 év.
2016. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudsz vele beszélni, hogy legalább egy rendes rövidnadrágokot vegyen fel? Meg hogy haladni kell a fejlődéssel?

De legalább te nem kapsz verést.

2016. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
költözz el!
2016. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Add el! Tedd fel a Jőfogásra.
2016. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy idegesítő és furcsa és maradi. De legalább van apád. Ez nem mindenkinek adatik meg (és még csak verni se ver titeket). Persze nyilván hibás és változnia kellene. Sajnos az emberek ahogy öregszenek úgy kezdenek egyre inkább szűk látókörű csökönyös idiótáká válni (tisztelet a kivételnek).

Szerintem beszéljetek vele, üljetek le és magyarázzátok el neki, hogy mik a problémák, mutassatok rá a modern eszközök hasznos oldalára (rengeteg van). Az hogy fecskében mászkál csak is az ő baja. Ő ilyen, megvan hozzá a joga ha neki így kényelmes... Hidd el édesanyám cifrább dolgokat is csinál néha.

2016. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én simán a pofájába mondanám , hogy minek baxtál a világra ha ilyen nyomorék vagy hozzám? Gyereknevelésből 1-es!
2016. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!