Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 2 hónapos vagyok Nem tudom...

Juliannas kérdése:

2 hónapos vagyok Nem tudom hogy mondjam el a szüleimmnek. Nem olyan jó a kapcsolatom velűk és űgyebár félek mit tegyek? Nem akarom el vesziteni az első gyermekem. Kérlek csak normális választ irjatok.

Figyelt kérdés

Barátom 18

Èn 17


2016. aug. 14. 15:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu Apu terhes vagyok"

Jobbat mi sem tudunk kitalálni.

Viszont! Biztos, hogy a semmibe akarod megszülni a szegény gyereket? Jó eséllyel még tanulsz, nemhiszem, hogy túl nagy keresetetek lenne (ha egyáltalán van), tényleg jól átgondoltad? Hány hónapos kaocsolat? Továbbtanulással hogy állsz?

2016. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Megint valaki, aki felelőtlenül szül gyereket, akit nem tud eltartani. Vajon a szüleid felnevelik majd helyetted? Vagy az államra hagyod?
2016. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
Kell a gyerekeknek kurv.lkodni.. :) Siman mond el nekik hogy terhes vagy, ugyis rajonnek.
2016. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%

Dokinál voltál? Hány hetes terhes vagy?

Ha kész tények elé állítod őket a 12. hét után, lehet hogy ők is téged, ha betöltöd a 18-at és kiraknak.

A pasid tudja? Ő mit akar?

Vele milyen a kapcsolatod?

2016. aug. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Normális választ? Mit szeretnèl? 17 évesen tönkretetted az életed, a sulit gondolom nem tudod befejezni, így normális munkát sem fogsz találni soha. Elköltözni nem tudsu, a barátod 18 évesen gondolom nem keres annyit, hogy el tudjn tartani titeket. Ìgy a szüleid nyakára fogsz szülni egy gyereket és rajtuk fogtok élősködni. És akkor normális választ vársz? Gondolkodj inkább!
2016. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Így : "Anyu, Apu két hónapos vagyok!"
2016. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Nem értelek. Ha már észlelted, hogy elmarad a menszeszed, feltételezem csináltál tesztet. A kiskorúaknak ingyenes az abortusz, még bőven időben voltál ahhoz, hogy bemenj a kórházba. Mire vártál??? Nyár van, nincs suli, szüleidnek a kieső időt azzal magyarázhattad volna, hogy barátokkal mész kirándulni, vagy ott alszol valakinél. Az egész beavatkozás 2 napnál nem igényel több időt, azt a két napot csak bekamuzhattad volna valamivel.
2016. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
Mit jelent,, hogy "nem jó a kapcsolatod a szüleiddel"? A párod tud a terhességedről? A párod szülei tudnak róla? Jelenleg kik tartanak el benneteket, hol laktok? Van bármilyen jövedelmetek? A családotok anyagi helyzete milyen? Testvéreitek vannak? Én nem vagyon abortusz-párti. A lehető legsürgősebben mondd el anyukádnak, akkor is, ha nem vagytok jóban. De miért nem vagytok jóban???
2016. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell elvetetned, ha nem akarod. Nem az ide írogató bunkók döntik el. Nemcsak 30 évesen lehet gyereket nevelni.
2016. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
Petike, attól még nem kell gyerekfejjel lebabázni.
2016. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!