Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 2 hónapos vagyok Nem tudom...

Juliannas kérdése:

2 hónapos vagyok Nem tudom hogy mondjam el a szüleimmnek. Nem olyan jó a kapcsolatom velűk és űgyebár félek mit tegyek? Nem akarom el vesziteni az első gyermekem. Kérlek csak normális választ irjatok.

Figyelt kérdés

Barátom 18

Èn 17


2016. aug. 14. 15:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%
Semmi értelme a másokkal példálózni, mert mind más emberek vagyunk. Abban semmi, de semmi logika sincs, hogy a kérdező jó anya lesz, csak azért, mert X anyjának sikerült.
2016. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%

#13

Ezen a logikán továbbhaladva, ha az abortusz gyilkosság, akkor (a férfiaknál) a maszturbáció tömeggyilkosság?

2016. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem, az a normális ha 16-17 évesek szülnek a semmire! Az teljesen rendben van. Mi tolódott ki? Normál ember nem szül a semmire gyereket, azt utána el is kell tudni tartani.

Amúgy ha mindenáron az én életemet hozod fel példának, köszönöm nem magamból indultam ki. Tanultam amíg lehetett és most van házam és egy jól kereső munkahelyem és van családom is. :)


Felesleges az időszámításunk előtti korokat felhozni és senkit nem érdekel, hogy téged hány évesen szültek, mert az nem most lehetett. Azóta változott a fiatalok értèkrendje stb. Apuka nem fog kitartani 18 évesen élete végéig a lány mellett. Jó esetben a szülők tudják majd támogatni ami nem elvárható, rossz esetben majd megy a Fókusz ha a gyereknek nem lesz mit enni, meg cipője.

2016. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
51%

tudjátok mi a nem normális? más helyett eldönteni, hogy neki abortusz kell-e vagy sem


tök mindegy, mi a véleménye a szülőknek, a pasijának vagy a névtelen internetes trolltömegnek, akik itt osztják az észt, egy ember van, akinek joga van eldönteni, hogy lesz-e abortusz, az pedig a terhes lányka


még egy cselekvőképtelen kiskorú esetében sincs joga a szülőnek dönteni erről, nemhogy egy korlátozottan cselekvőképes esetén


amiben a szülő dönthet, hogy ha a gyerek abortuszt akar, akkor nem adja a beleegyezését a műtéthez, akkor szülés lesz, vagy a gyámügy beavatkozik, ha kéri a kislány


úgyhogy mindenki húzzon aludni, aki nem akar konstruktívan hozzászólni és a maga igazáról akarja meggyőzni a kérdezőt



kérdező, senki nem kényszeríthet abortuszra, ha nem akarod, de az meg pofátlanság, ha nem mondod el otthon


nem mellesleg ha meg akarod tartani, akkor kéne járni vizsgálatokra!

2016. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
31%

23 : a maszturbációt ne keverd már össze egy 2 hónapos magzat kikaparásával. Rohadtul nem ugyanaz. Az abortusznak súlyos szövődményei is lehetnek.

Édesanyám pedig 15 éve szült engem. Nem dinoszarusz. És nem mondtam, hogy 20 évesen. Az alatt. Szövegértés luxus. Sokan tudnak gyerek mellett tanulni és dolgozni. Nem kell mindjárt élősködőnek nevezni őket, akiknek nem telik semmire. A szülőkkel kell megbeszélni kérdező.

2016. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%

Az én èletemet semmilyen irányba nem befolyásolja, hogy a kérdező hány èvesen szül 1-2-3 vagy akár 10 gyereket. :D

Mindenesetre a többiekkel együtt arra kívántuk felhívni a figyelmét, hogy alaposan gondolja át, mert hatással lesz az egész életére. Remélem ő megértette ha már neked nem sikerült.

2016. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26%
Ja és azt sem ártana tudni, hogy a gyerek apja be lett-e avatva és neki mi a véleménye erről...először neki kellene szólni, vele megbeszélni. Utána pedig akármilyen is a viszony a szülőkkel, be kell vallani nekik is.
2016. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem jó a kapcsolatod a szüleiddel, de azért szülsz nekik egy gyereket???? Mert lássuk be, 17 évesen te még nem fogod tudni nevelni, nincs munkád, nincs kereseted, gyakorlatilag a szüleid fogják eltartani a te gyerekedet is, hacsak 18 éves korodban ki nem dobnak vele együtt a házból.
2016. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Először is pár kérdés, ami felmerült bennem:

- Mennyi ideje vagy a barátoddal?

- Ő dolgozik, el tudna tartani titeket?


A szüleidnek joguk van tudni, hogy várandós vagy, mivel gondolom velük élsz. Ilyenkor a legjobb az őszinteség. Az, hogy ők miként fognak reagálni, attól függ, hogyan látják a kapcsolatotokat. Ha egy pár hónapos kapcsolatba csúszott be, biztosan (és jogosan) lesznek felháborodva.


A válaszadóknak igazat adok, akik azt írják, hogy jól gondold meg, mit lépsz. Tönkre is teheted az életed ezzel a babával. De ha a szüleid sem engedhetik meg maguknak, hogy eltartsanak még egy gyereket, akkor bizony jobb ha nem születik meg. Egy babának rengeteg minden kell. De ha a barátod el tud tartani téged és a kicsit, akkor ideje felnőni, és nekiállni a közös életnek.

Ha már így alakult, nagyon de nagyon gondold meg, hogy mi az, amit meg tudsz adni neki....

2016. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!