Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 2 hónapos vagyok Nem tudom...

Juliannas kérdése:

2 hónapos vagyok Nem tudom hogy mondjam el a szüleimmnek. Nem olyan jó a kapcsolatom velűk és űgyebár félek mit tegyek? Nem akarom el vesziteni az első gyermekem. Kérlek csak normális választ irjatok.

Figyelt kérdés

Barátom 18

Èn 17


2016. aug. 14. 15:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%

nézd, abortuszra lehetőséged van 18. hétig, de nem kötelezhet rá senki, hogy menj, viszont a szüleid meg nem kötelesek eltartani a gyereket.


17 vagy vaggyis mire meglesz a gyerek jó eséllyel 18 - ha nem jó a kapcsolat simán kiraknak

2016. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

#9! Te annyira "okosnak" tűnsz. Arra buzdítasz egy gyereket (mert több okból kifolyólag nem felnőtt még), hogy tartson meg egy gyereket egy 18 éves pasitól, akivel nyilván nem együtt fogják leélni az èletüket. Arra biztatod, hogy ne törődjön a sulival, a továbbtanulással, szüljön csak, majd a szülei eltartják őket. :D

Lehet te is ezt csináltad azért vagy ilyen lelkes, de vannak sokan akik normális életet élnek és felelősségteljesen gondolkoznak. Végül is ha a gyerek már mehet bölcsibe akkor az anyja elmehet takarítani, a wc nem maradhat sz..ros, de azért èn inkább arra lelkesíteném a fiatalokat, hogy gondolják át, tanuljanak amíg lehet és ha megteremtettèk a feltételeket akkor vállaljanak be akár 8 gyereket is. Bár vannak olyanok akik beérik az èlősködő életmóddal...

2016. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%

7!


Két apró tévedés toled:

1, A kiskoruaknak nem ingyenes az abortusz. Két eset van, amikor ingyenes lehet az egészségügyi indok nélküli abortusz, kortól függetlenül és ez az erőszakos közösülés miatti abortusz és az ellenőrzött fogamzásgátlás melletti.


2, Kiskorukent nem sétálgatva be a kórházba, hogy abortuszt akár, lévén szülői beleegyezes kell hozzá.

2016. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
17%

Csak kommentet olvasni jöttem.

Amúgy az abortuszról már lekésett.

2016. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
Miért késett volna le rola.? A 12. hétig végzik el a nő keresere. Más kérdés, hogy ő meg akarja tartani, így egyáltalán ne, érinti, higy meddig lehet elvetetmi
2016. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%
Bocsánat. *lö kettes voltam matekból*
2016. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
18. hétig, mivel kiskorú
2016. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
41%
Semmit nem tudunk a kislány családi helyzetéről, vallásosságáról, anyukája életkoráról. stb. Én tudok olyan esetről, ahol megszülte a 16 éves kislány a babát, és az ő anyukája elment gyedre, és ő nevelte. Náluk vallási okokból elképzelhetetlen lett volna az abortusz. Amúgy egy abortusznak vannak kockázatai is. Ezt a problémát nem a "gyakorikérdések" hozzászólói fogják megoldani. Ráadásul már lett volna egykét hét, amikor el kellett volna mondani a kiskorúnak, hogy drága anyukám, felelőtlenek voltunk és összehoztunk egy gyereket a fiúmmal.
2016. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
13%

13 :

Engem anyukám 20 alatt szült és senkin nem élősködött. Gyerek mellett is tudott tanulni és nem wc-s néni volt soha. Nem mindenki életképtelen. Ne magadból indulj ki. Nem bánta meg, hogy nem kért abortuszt. Örül, hogy nem ölt meg. Te pedig ennyi erővel gyilkosságra buzdítasz egy fiatal lányt, aki szeretné megtartani a babát és nem számít neked, hogy élete végéig bűntudata lenne miatta. Én is örülök egyébként, hogy nem 50 - 60 évesen ment anyum szülőire. Az sem teljesen normális, hogy ennyire kitolódott a gyerekvállalás.

2016. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%

#20

Azért még a 17 és a 20 éves kor között is elég nagy a külömbség.

2016. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!