Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők örülnétek, ha a fiatok...

Szülők örülnétek, ha a fiatok minden drága eszközt a saját pénzéből venne meg amiért megdolgozott?

Figyelt kérdés
például iphone, xbox one, ps4, drága ruhák

2016. aug. 19. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hány éves a gyerek? Annak örülnék, hogy megteheti. Én inkább megvenném neki és a pénzt tegye félre lakásra, megtakarításra.
2016. aug. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Annak örülnék, ha okosan költené el a pénzét. Nem venne drága cuccokat, csak azért, mert az menő. Inkább tegye félre, amit megkeres.
2016. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomorkodni kéne, hogy sok pénze van?
2016. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Örülnék neki, hogy érzi a pénz értékét, hogy tudja, hogy milyen dolgozni és pénzt keresni.

Persze nem várnám el, hogy mindent ő vegyen meg magának. De jó érzés lenne, hogy ő sem várja el tőlünk.

2016. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18 éves
2016. aug. 19. 16:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
lnék ha a fiamnak annyi pénze lenne ennyi idősem, hogy ilyen drága dolgokat meg tud venni.
2016. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amennyiben már nem én etetem és ruházom.

Maga fizeti a lakását is,rezsiköltséget stb.És emellett még drága cuccokat is tudna venni magának,akkor azt jelenti,hogy bejött neki az élet:)Hát melyik épeszű szülő ne örülne?

2016. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Deeee jo még most neki ,hogy ilyet vehet magának 18 évesen .. én 21 évesen csak odáig jutottam ,hogy albérletben élek a párommal .. vajon ö is ott fog ennyi idösen ? Meg nem mindegy ,hogy dolgozott meg érte .. rendes diákmunkán vagy éppen segitett megcsinálni valamit otthon ami pont ,hogy kötelessége lett volna ..
2016. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

1. Annak örülnék,h amit kinéz, azért megdolgozik, nem pedig hisztizik érte.

2. Azon gondolkodnék,h mit kompenzál.

2016. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, jó dolog ez, de azért mértékkel.

Ez, ha vesz egy iPhonet, majd mellé egy Macbookot, majx Xboxot, ps4-et, pont nem azt tükrözi, hogy tisztában van a pénz értékével.

Bár oké, érdemes tudni a környezetet is, lehet egy több milliós luxusvillában ez tök természetes, de ennyi drága cucc, 18 évesen nem átlagos azért.

2016. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!