Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Tilla84 kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha egy 31 éves srác drágább (350e. Ft) értékű karórát visel? Saját munkájából vette.

Figyelt kérdés

Ti nők, figyelitek a férfiak karóráját? Mit gondoltok, ha egy 31 éves, keményen dolgozó srác teljesen átlagos életet él, de drága karórát hord?

Csak azért kérdezem, mert nem merem felvenni, nem akarok túl hivalkodónak látszani, vagy nem akarnék menőzni és "pénzes zsáknak" látszani, holott teljesen átlagos vagyok, csak imádom az órákat...



2015. márc. 15. 13:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
Én feleslegesnek tartok ennyi pénzt kiadni egy óráért. Persze tetszik egy szép óra, de én ezt az összeget már túlzásnak és hivalkodónak tartom. Biztos lenne hely máshol is.
2015. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 25/N
2015. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Mindenkinek saját dolga mit vesz a pénzéből!

Bár annyiért én is feleslegesnek tartom az órát,mármint ha annyiért vesz az ember. Tetszik ha van 1 férfin óra...de nem akármilyen természetesen

2015. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Az óra egyébként egy elem nélküli, soha le nem merülő teljesen autómata, karcolhatatlan zafír kristály üveges, fekete bőr szíjjal. Amolyan örök élet darab...
2015. márc. 15. 14:15
 5/42 anonim ***** válasza:
Én imádom az órákat. Ez az összeg bár sok, de nem egy jó minőségű, jò szerkezettel rendelkező óráert. Tehát ha nem csak valami divatóra aminek egyébként szerkezetileg egy fos, akkor teljesen rendben van. Viszont ha egy Dolce vagy egy Armani, akkor kinevetnélek hogy ennyi pénzért vetted...
2015. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg a saját pénzedből veszed, addig senkinek semmi köze hozzá. Ha neked ez tetszik, hordd bátran. Főleg hogyha még imádod is az órákat. :) Más drága kocsit vesz mert tetszik neki és imádja a kocsikat, te pedig ugyanígy vagy az órával. Nincs ezzel semmi gond. :)
2015. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Certina automata...
2015. márc. 15. 14:18
 8/42 anonim ***** válasza:
45%
Nem állnék szóba ilyen sráccal, mert ez azt mutatja, hogy egyrészt nem tud bánni a pénzzel, másrészt a külsőségekkel foglalkozik, nem a valódi (szellemi és lelki) értékekkel.
2015. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Utolsó neked csak annyi, hogy mindenkinek más a fontos. Van aki piára,drogra, szórakozásra költi...lehet a kérdező meg nem venne olyan dolgokat mint te

kérdező, a Certina nagyon jó, egyáltalán nem nagyzolós óra, jó választás volt...aki nem ért az órákhoz, az nem fogja tudni mennyibe került.

2015. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Ha nem lóg rajta az árcédula, valószínűleg fogalmam sem volna arról, hogy milyen értékű az az óra, ugyanis nem értek hozzájuk. Ha nem színaranyból, vagy gyémántberakással készült, fel sem tűnne.
2015. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!