Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férfiak, kamaszfiúk milyen a...

Anneee25 kérdése:

Férfiak, kamaszfiúk milyen a kapcsolatotok anyukátokkal? Ha elköltöztetek, milyen gyakran látogatjátok? Ha otthon vagytok, vannak e közös programjaitok?

Figyelt kérdés

Azért vagyok kiváncsi, mert egy csodálatos kisfiú baba anyukája vagyok.

Hihetetlen erős a kötelék köztünk és imádom szeretgetni.

Kiváncsi lennék az anya-fiú kapcsolat a későbbiekben hogyan alakul?



2016. aug. 20. 07:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én életemet kellően elcseszte azzal, hogy állandóan szeretgetni akart. 16 évesen osztálykirándulásra is csak úgy engedett el, mint ha valami 7 éves lennék. Ezzel mondjuk nincs baj csak nem az osztályom előtt kéne szerintem. Még bulizni se nagyon járhattam mert félt hogy „elrabolnak”. Ezek miatt nagyon barátaim sincsenek. Ne vidd túlzásba a szeretgetést. A mi kapcsolatunk is olyan volt amilyet leirtál. Jelenleg minden beszélgetésünk után rossz kedvem van, mert valahogy mindig megtalálja a módját, hogy rosszul érezzem magam. Most éld ki a szerető szülő szerepet, de a későbbiekben azért hagyjál majd teret neki.
2016. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző jól leírta. Az ilyen majomszeretetetes anyák arra jók, hogy a gyerekük ne tudjon rendes, felnőtt, önálló életet élni. Mindig magukhoz akarják láncolni, mindig bűntudatot keltenek a gyerekükben, ha az már önállósodni szeretne, és valahogy mindig megakadályozzák, és hibát találnak az összes lányban akivel kapcsolata van.

Egyszóval menekülés, tipli az ilyen anyáktól, mert vagy életképtelen egyedeket mama pici kedvencét nevelik aki a szoknyája mellől el sem mozdulhat, életképtelen egyedet nevelgetnek saját maguknak, vagy a másik, hogy örök bűntudatot keltenek és tönkretszik a saját gyerekük életét. Az ő piciny csemetéjükhöz senki sem "érhet fel", mindenki rossz mellette.

Tönkreteszik a saját gyerekük életét, ami nagyon-nagyon szomorú. Ellehetetlenítik :(

2017. jan. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!