Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a szüleim...

Normális, hogy a szüleim veszekednek velem és nem akarnak elengedni?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok. A barátom Barcelonában él, ő már többször járt nálunk, a szüleim ismerik. Mivel komoly kapcsolatban vagyunk, ezért nem fer, hogy csak ő utazik. Megvettem a jegyet az ÉN pénzemből. Bejelentettem a szüleimnek, hogy megyek, de szerintük én még kicsi vagyok és folyton vitatkoznak velem. Mit tegyek?

2016. aug. 21. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
21 évesen felnőtt nő vagy, de fogadd el, hogy nekik akkor is a kicsi lányuk maradsz, szeretnek és féltenek. Próbálj szelíden reagálni, érvekkel, kitartóan meggyőzni őket.
2016. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, elmondtam, hogy már döntöttem, nincs szükség az engedélyükre, felnőtt nő vagyok. De nagyon mérgesek rám és mondják, hogy ők nem engednek.
2016. aug. 21. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmész és kész.

Nem èrtem hogy lehet valaki 21 évesen ilyen pipogya. Viszont így èrtem miért aggódnak a szüleid.... 😂

2016. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Felulsz a gepre es elmesz, ezt teszed! Egyebkent ha komoly kapcsolatban vagy vele, en a helyedben ott maradnek nala Barcelonaban, haza sem jonnek!
2016. aug. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!