Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni, hogyha apa...

Mit lehet tenni, hogyha apa nem hagyja aludni a családját?

Figyelt kérdés
Teljesen meghibbant. Hajnali 4-5 között kel fel, ha szerencsénkvan "csak" fél 6-kor. Kivilágítja a házat, úgy csoszog, hogy elviselhetetlen. Hangosan tévét néz, rádiót hallgat, szeletelőgéppel kenyeret szel. Nem érdekli senki sem. Ez megy 8-ig, 9-ig, visszaaludni is képtelenség. Előre félek este, hogy vajon másnap mikor kezdi meg. Délután meg alszik egy nagyot, mert arra meg elfárad. Ez megy, ha iskola van, akkor is. Teljesen tehetetlen vagyok, füldugó ilyen zajokra nem vált be és mindig kiesett.
2016. aug. 22. 06:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Az én apámra volt, hogy a hajnali tivornyázás jött rá, akár hétköznap, tanítási időszak kellős közepén, úgyhogy meg tudlak érteni. Másnap (azaz neki másnap, nekünk aznap délután) azonban még pisszenni sem lehetett, mert rögtön balhézni kezdett.

Nehéz időszak volt, csak annyit tehettem, hogy elviseltem amíg a saját lábamra nem álltam és el nem költöztem.

2016. aug. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Szia!Nem lehet ezt vele megbeszélni??Csak tekintettel kellene lennie rátok.Azért mert ő ébren van attól még nem kellene mindenkit kiverni az ágyból.
2016. aug. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Anyára hallgatna, de ő nem beszél vele. Én szóltam, felkelek lekapcsolni a villanyt, ahol éppen nem tartózkodik, kérem, hogy ne zörögjön, de mintha meg sem hallaná.
2016. aug. 22. 06:56
 4/17 anonim ***** válasza:
4%

Tudod, az ő háza, az ő vára. Ő fizeti a villanyszámlát, stb.

Konkrétan azt csinál, amit akar. Megkérheted, hogy halkabban, de ennyi. Nyugodj bele, és viseld el. Nem tudsz mást csinálni.

2016. aug. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem az övé a ház, nem ő fizeti a számlákat, hanem anya...

Itt arról van szó, az mellett, hogy rohadt fáradt vagyok mindig, hogy semmibe vesz minket. Kicsit sem próbál meg alkalmazkodni, nem érünk a szemében annyit.

2016. aug. 22. 07:07
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Akkor te is zajonjg akkor amikor ő sziesztázna.
2016. aug. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Az én apukám is hasonló bioritmussal rendelkezik... Szerencsére már nem élünk együtt. És nem is aludtam náluk évek óta, de a legutolsó alkalomnál emlékszem, hogy hajnali ötkor a szobám ajtaja előtt állt neki újságpapírt gyűrni valami tűzgyújtáshoz... o.O Déltől háromig viszont szentebb a csendespihenője, mint a gyerekeimnek az óvodában...

Én így nem foglalkozom vele, de ha együtt élnénk, tutira beszélnék a fejével, az nem járja, hogy mindenki kómás miatta. Magyarázzátok el neki, hogy jön a suli, a többiek nem fognak tudni csicsikálni ebéd után... És tök mindegy, ki fizeti a számlákat. Az együttélésben kompromisszumokra van szükség, a pihenéshez mindenkinek joga van, az eltartott gyereknek is.

2016. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Milyen épület ez, hogy a szobákba atfenylik a másik helységből a lámpa meg hallható a csoszogas? Elképzelni se tudom. Ha üveg ajtó van, tegyél fel függönyt.
2016. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Antiszociàlis személyiségzavarban szenved vélhetően. Nem veszi figyelembe a másik embert,bezzeg ha vele csinálják meg akkor egyből balhèzik.
2016. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Sok idos ember viselkedik igy annyira jellemzo

A nagyapam apam pont ilyen volt szornyu ok is szunyokaltak delutan es hajnalban alszol legebrebben igy felebredsz ra tuti.

Sajnos megoldas fuldugon kivul nem nagyon van

2016. aug. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!