Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elvárhatom tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárhatom tőle, hogy miattam hagyja ott a családját? Vagy mit tegyek? Ez így nekem nem jó :/ (meleg kérdés! )

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy összeismerkedtem egy férfival, ő 41 én 18. Nagyon tetszik, meg tök jó fej, tisztára beleestem :( Csak az a baj, hogy van egy felesége meg két fia és emiatt állandóan titokban kell találkozni meg nem csinálhatunk semmi közös progit a lakáson kívül mert fél, hogy meglátja valaki, és ez nekem így nagyon rossz, mert szeretnék minél több időt vele lenni, nem csak ennyit így titokban :( És arra gondoltam megkérem, hogy inkább válasszon engem! Csak nem tudom, lelkiismeret furdalásom lenne, de végül is én nem csináltam semmi rosszat és ha engem szeret, miért velük legyen?

Csak abban sem vagyok biztos, hogy megtenné értem, félek ettől az egésztől :(De nekem ez így nagyon rossz :S Szerintetek mit tegyek? :S



2014. aug. 4. 09:11
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
18/F
2014. aug. 4. 09:12
 2/21 A kérdező kommentje:
ja bocsi a kategóriáért csak itt normálisabb válaszok szoktak jönni, mint a másikban... meg végül is részben családi :D
2014. aug. 4. 09:12
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

szerintem alapból nem hagyná el a családját, főleg nem miattad


gondolkodj már, szerinted a gyerekei ehhez mit szólnának? a társadalomról nem is beszélve

2014. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
már arra is gondoltam hogy vhogy intézzem úgy h lebukjunk ott hagyok vmit vagy nem tudom... ajj én is attól félek h nem hagyná ott őket pedig mellettem sokkal jobb lenne neki, csak azért nem akarja mert jajj mit szólnának az emberek ez akkora hülyeség :/ nem tudom mit csináljak
2014. aug. 4. 09:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell "elvárni" egy másik embertől. Mindenki azt nyújtja, ami tőle telik. Te meg nem tudod nyújtani neki azt az érzést, amit egy apának a gyerekei nyújtanak, hiszen más jellegű a kapcsolatotok.
2014. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezheted, de megkérheted. Ha nem jó akkor keress mást. Gondold végig vállalod-e az évekig titkolózást?
2014. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Nos, ne reménykedj. Az biztos, hogy a felesége abban a pillanatban beadja a valopert, amint kiderül, hogy a férje biszex, de hogy veled nem fog hosszútávú, nyilt kapcsolatot felvállalni, az tuti biztos,
2014. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hiába keresek mást, olyat nem fogok találni mint ő :(
2014. aug. 4. 09:29
 9/21 A kérdező kommentje:
Miért tuti biztos???
2014. aug. 4. 09:30
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem varhatod el, de nem is fogja megtenni. Van feleseg, gyereke, hattere, kialakult elete.


Te egy szexkapcsolat vagy, kellemes szorakozas, nem fogja rad lecserelni a kialakult eletet.


Nagyon naiv vagy, de ez betudhato a korodnak.

2014. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!