Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyukám féltékeny...

Normális ha anyukám féltékeny rám? Vagy ez már gyakori eset mostanában?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd kérlek?!
2016. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ha pontosan akarok fogalmazni a fiatalságomra a szépségemre arra hogy még előttem áll az élet. meg hogy ő az én koromban nem kapottmeg ennyi mindent vegyü k példának a telefont számítógépet sminket csinos ruhákat stb... meg most kezdtem el modellkedni és nem mondom hogy nem örül neki mert támogat benne de átom hogy nem lelkesedik annyira. nem örül úgy az én örömömnek. egyszóval féltékeny minden jóra ami velem történik amit kapok meg minden. 16/L
2016. aug. 24. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem féltékeny, csak szomorú. Lehet attól fél, hogy neadjisten nagy lesz az arcod és elfelejted, hogy ki hozott a világra és törölte ki a sz*aros s*egged amikor kicsi voltál...
2016. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyántalán nem hiszem hogy nagy lesz az arcom. Mindíg visszafogott csendes típus voltam. Anyámmal se rosz a viszonyunk. Ha megkér bármire segítek megcsinálom. A modelkedésbe apám rángatott bele nem én akartam mert ez nem az én műfajom. Előbb takarítanék elefántkakát egy álltkertben minthogy modellkedjek mert sztm a modellkedés nem nekem való. Annyira hű de nagyon szép se vagyok. normális kinézetem van nem hanyagolom magam de nem is kenek magamra 5kg sminket mint a legtöbb lány ma. nálam a sminkelés max a szempillaspirál. apám az aki nagyon rib*ancot akar csinálni belőlem de nem fogja fel hogy én nem akarok ilyen..... ilyen lenni. és igenis hálás vagyok anyukámnak. mindazért amit tett értem. hogy felnevelt hogy gondoskodott rólam meg minden más! Mielőtt még azt hinnéd hogy egy szőke póthajas 2dimenziós plázaközhely vagyok.
2016. aug. 24. 23:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd hogy hencegésből írtam mindent. tényleg Tényleg nem ez a célom! ÉN NEM OLYAN VAGYOK
2016. aug. 24. 23:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor anyud miért lenne "irigy" a szépségedre ha leírod, hogy nem vagy az? Ha te kapnál egy kiskutyát és mikor sétáltatnád mindenki megsimogatná, hogy milyen aranyos, te irigykednél rá?

Anyud sem teszi. És a jó kapcsolat nem ott kezdődik, hogy segítesz neki takarítani. Hanem, hogy megbeszéled vele, hogy nem akarsz modell lenni. És megbeszélsz vele dolgokat.


És mellékesen. Ha nem szeretsz valamit az lerí rólad nemde? Akkor anyud miért örüljön és támogasson egy olyan dologban ami nem tesz boldoggá?

2016. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Először sajnáltalak, hogy apukád erőlteti a modellkedést akaratod ellenére, de ahogy olvastam a soraidat rájöttem, hogy csak jót akar neked, mert tudja, hogy agysebész meg űrkutató nem leszel, az biztos...
2016. aug. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csupa ellentmondás van a soraidban kérdező.Ha kamuzol,legalább figyelj oda,mit írtál az előző kommentedben.
2016. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igyekeztem olyan kérdést írni ami nem azt sugallja hogy hálátlan vagyok. Anyukámmal higgyétek ha tehetném megbeszélnék dolgokat csak az a baj hogy nem nagyon figyel rám mikor beszélni akarok vele. Nem valami jó hallgatóság. Agysebész nem leszek ugyan bár egészségügyi iskolába járok. Csak fogászati asszisztens lesz belőlem de jobb mint a híd alatt kuksolni nem? Apukámnak megemlítettem hogy nem szeretnék modell lenni de erre mindig csak annyit felel hogy előbb próbáld ki milyen azután dönts úgyhogy belementem. kérlek ne értsetek félre azt hiszem az önkifejezésemen még van mit finomítanom mert azt hiszem nem jól jött le amit kérdezni akartam.
2016. aug. 25. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:

a nyelftankönyvel rosz volt a kapcsolatod, ezért mentél modelkedni.


Viccet félretéve, 16 éves nagylány vagy.

Ha nem akarod, nem mész modellkedni. Apádnak semmi joga, hogy "r.bancot csináljon" belőled.

2016. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!