Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért félt ennyire anyum és...

Miért félt ennyire anyum és mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
19éves srác vagyok. Érettségim már megvan, most még plusz egy év szakmán maradok a suliba. Még anyummal élek. Nem szoktam járni bulizni. Egyedül a cigi a szenvedélyem csak. Meg füvezni szoktam havi 1-2 alkalommal. Azt gondoltam 18 éves koromig hogy nem baj, majd 18 után néha eljárkálok barátokkal valamerre. De nem így lett. Most 19 éves lettem nyáron. Annyiban változott a dolog hogy városban 11-ig bennt lehetek. De máshova nem mehetek el. Nem is kocsival szeretnék elmenni, mert még nem rég lett meg a jogsim, (saját pénzből fizettem a jogsit) de tömegközlekedéssel se mehetek el. Mindig ő visz el mindenhova. Egész nyaramat végig dolgoztam most, a negyedét oda adtam anyumnak. A maradékot sem elverni akarom, de most hétvégén szeretnék példáúl elmenni hajduszoboszlóra a legjobb haverommal. Kis kikapcsolódás lenne, az egyetlen rossz dolog amit csinálnánk az az hogy betépünk. De ezt természetesen anyum nem tudja. Szóval az se kizáró ok. Fogalmam sincs mitévő legyek. Szemüveges vagyok, amit nem szeretek hordani, viszont ő azt hiszi anélkül nem látom a kocsikat. Szóval kedvéért kontaktlencsét hordok. Nem vagyok vézna gyerek, 178cm vagyok és 87kiló (7 évig sportoltam nem vagyok dagadt), utcán nem vernek meg, mert volt ez is kifogása hogy este kirabolhatnak engem. De egyedül nem járok sehova, haverom háta olyan mint az "ifa plató". Tényleg nem tudom mi tévő legyek. Nem akarok csak úgy elmenni itthonról, mert tudom nagyon jól hogy még anyumnál lakok, és alapból elég nagy parasztság lenne ha csak úgy eljárogatnék. Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy mit tegyek, mit mondjak neki.
2016. aug. 25. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

az anyáknak piszok jók a megérzéseik, tudja hogy valamiben sántikálsz és nem mondod el.

nem tudja mi az, tehát félt téged.

vagy el kéne mondanod neki vagy elviseled a féltését. (szerintem - én is anya vagyok)

2016. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vívtad ki az önállóságodat, de sohasem késő. Egy kis konfliktussal jár.
2016. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 évesen én max már csak bejelentettem, otthon, hova megyek. Legoflaljátok, megveszitek a vonatjegyet vagy amivel mentek és pár nappal előtte szólsz otthon, hogy Bécivel elmentek egy kicsit nyaralni.
2016. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles bejelenteni hová mész.Mivel már felnőtt nek minősülsz.
2016. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Én itt élek. Ha gondolod elmondom nekd részletesen. A "bulik" katasztrofálisak. De te tudod. Am nem egy olyan brutális hely. Nem nagyon rabolnak ki stb. Bár,van pár 14-20 éves,aki "nagymenő".

2016. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!