Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek anyum szigorúsága...

Mit tegyek anyum szigorúsága ellen? L/14

Figyelt kérdés
Rengeteget gondolkoztam már ezen,hogy anyum nagyon szigorú velem nem enged el sehova sem és a mérgét is mindig rajtam tölti ki!!Egy párszor már volt rá példa hogy el akartam kéreckedni a barátnőimmel bicózni és természetesen a válasz az lett hogy majd úgy járok mint egyik unokatesóm aki meghalt de neki köze sem volt a bicózáshoz!!A fiúk terén is nagyon fog mivel van egy barátom 1 éve vagyunk együtt neten keresztül mert anyum nem enged minket találkozni mindig talál valami kifogást ellene egyszer azt hogy őneki nincs ideje holott egész nap itthonvan máskor meg azt hogy kicsivagyok még!!Nemértem őt,hiszen nem vagyok olyan fajta lány aki akarja a sexet..de ő aztmondja majd 16 évesen talizok vele és az még több mint 2 év...és ha akkoris majd aztmondja hogy kicsivagyok még?vagy neki dolga van? Még belegondolni is szörnyű hogy itt lakok még 4 évet..a barátommmal imádjuk egymást de anyum közénkáll mert mi tudnánk találkozni csak az a baj hogy anyum még fiú haverokkal se sőt lányokkal se enged!!Max ha ő is ottvan!!Ami elég kínos!!Van még 1 nagy problémám gyakran hangzanak el a következők felém: "r*hadt k*rva", "retkes k*rva" és ezeket ő mondja meg még sok mást is már fenyegetett késeléssel is mikor bevalottam neki hogy nagyon szigorú..meg néha már magamba mindennek elhordom mert őneki nagyon könnyű az élete én kitakaritok minden nap mire hazajön megtanulok és ha még valami rosszat talál ő van felháborodva és leorditja a fejem minden retkesnek elhord és apummal hasonlit össze aztmondja olyan senkih*zi vagyok mint ő!!Nah hát igen jó gyerek korom is volt(Y) kb ugyanez ment!!Mit tegyek hogy ne az önsanyargatást válasszam meg a szökést??Hogyan akadályozzam meg hogy ezt csinálja?Mit tegyek hogy a barátommal talizhassak?Kérlek segitsetek!!
2010. máj. 23. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld vele higgadtan megbeszélni a dolgot, hisz neki is van szíve/lelke! :)
2010. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Egyetértek az elöttem válaszolóval. Szóból ért az ember.

Próbálj a kedvébe járni.

2010. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát én már mindent bevetettem!megtettem minden tőlem telhetőt próbáltam vele beszélni is de neki semmi se hat kő szíve van!!
2010. máj. 23. 12:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem anyád nem normális! Késeléssel fenyeget és lek_rváz? Ha mindez igaz, az szomorú. Apáddal elváltak? Én így értelmeztem azok alapján, amiket róla is mond. Nem költözhetnél édesapádhoz? Vagy ha nem váétak el, akkor ő mit szól ezekhez? Legvégső esetben pedig: gyámügy.Ha még ver is, akkor végképp. remélem, tudtam segíteni.
2010. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
:O
2010. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
apukáddal mi van?? él még??
2010. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Anyum elvált apumtól egyszer elis szöktem apumhoz és hát eléggé kib*sztam magammal mert hazarángatott anyum a hajamnál fogva a falun keresztül apum meg megmondta hogy nem vállal el:(
2010. máj. 23. 14:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Atyaég! Kérj segítséget szakembertől, valaki beszélgessen el anyukáddal, mert komoly gondja van! (TEGYESZ, vagy iskolapszichológus, osztályfőnök, jószívű rokon...)
2010. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
van valaki rokonod aki tud neked segíteni??
2010. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
épp ezaz hogy senki azért fordulok fórumokhoz meg oldalakhoz hogy mit tegyek már
2010. máj. 23. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!