Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor hol vannak a szülök?

Ilyenkor hol vannak a szülök?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=NlrBOLYI2uI.

Mit szólnátok,hogyha a kislányotok ilyen videót tenne fel a netre?



2016. aug. 26. 18:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem birtam vegignezni. Szerintem a szulei tudjak es azt hiszik, h cuki, ezert hagyjaj. Cuki is, de sajnos a cukisag mellett van irritalo affektalas is.
2016. aug. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem tök.aranyos ez a kislány, jól nyomja ezt a drámajátékot, színjátszást is. Az is látszik, hogy jól nevelik, mert éppen ezeket figurázza ki (tanulás frontossága, egészséges táplálkozás). Utánozza a többi utube csatornát. Nincs ezzel semmi baj szerintem. A szülők valószínűleg tudnak róla és hagyják. Én is hagynám, nem sértő egy szülőre nézve, hogy szokta nevelni a gyerekét.
2016. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
Van vagy 10 és már a piálásról beszél..
2016. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
10 év múlva? 2-3 év múlva...
2016. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

amikor én voltam kisebb(10 éve kb) akkor meg a korosztályunkban a saját weboldalak voltak a menők. gportal és társai. volt nekem is személyes oldalam. amit töröltem,amikor kicsit érettebb lettem,már rájöttem,hogy hülyét csináltam magamból.

most a youtube a menő,próbálnak hasonlítani a nagyokra.igen,valószínű nagy részük megbánja pár év múlva és törli őket.

én szülőként max annyit tennék,hogy nem engedném feltölteni neki a videót,csak ha én is megnéztem. és ha úgy látom,hogy nincs benne semmi kivetnivaló,semmi olyan ami miatt szégyenkeznie kéne(akár később),akkor feltölthetné.de ha lenne benne olyan rész,amit kifogásolok,akkor azt kivágnánk. és ha azon múlik segítenék is neki a felvételben vagy a témákban. mert nem baj az,hogyha ezt a videózást csinálják. csak nem szabad ész nélkül feltölteni mindent a netre.mert ami egyszer felkerül,azt bárki lementheti utána, hiába törlöd le.

és persze arra is figyelnék,hogy az anyagi helyzetünk ne látszódjon a videókban. van egy kislány,kb annyi idős mint a linkelt videóban. óriási kerti medencéjük van meg a lakásban is minden jó(3d tvk stb).azért ezt nem engedném,hogy mutogassa. semleges háttér mögött videózhatna.

2016. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
Készített a gyerekekről is.:-) Szerintem nincs ezzel gond, tudomásul kell venni, hogy ez a nemzedék (legalább) ugyanannyira éli a mindennapjait a virtuális térben, mint a valódiban, és egyre jobban használják is. A videóiban nincs semmi sértő, alpári dolog, nagyon durva csúsztatás sem, a gondolkodása megfelel a korosztályának. Ha a szülők elmondták neki a fontos tudnivalókat az online megjelenés tulajdonságairól, hátulütőiről, veszélyeiről, megnézik, mit tesz fel, akkor nincs ezzel semmi probléma.
2016. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%
Sok netes önjelölt celeb lány így kezdte.
2016. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%
Ez a lány túlságosan ráér.
2016. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Hát, én 100% nem engedném, hogy a gyerekem ilyen videókat tegyen fel a netre. 11-12 éves kor alatt nem is szabadna egy gyereknek ennyire belemélyülnie a Facebook/You Tube/Twitter stb. használatokba... De, a szülők is hibásak, mert a gyerek azt csinál számítógépen, amit akar, és elkényeztetik.
2016. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem látom, mi a probléma. Ilyen idős korban mindenki lázadozik a szülők ellen, és minden gyereknek az a legnagyobb baja, hogy tanulni kell meg nem ehet édességet, stb. Gyakorlatilag csak azt mondta el a videóban, ahogy a korabeli gyerekek gondolkodnak a szüleikről. Ha ez nem tetszik, inkább ne csinálj gyereket, mert hidd el, a tied is pont így fog vélekedni rólad! :P


30/N

2016. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!